Mariňák vo výslužbe Briggs dostane úlohu, ktorá sa zdá byť najťažšou v celej jeho vojenskej kariére. Má doviesť sučku belgického ovčiaka Lulu na pohreb jej bývalého psovoda. Arogantný, ľahkovážny frajer a svojhlavá psia dáma proti svojej vôli spoločne vyrážajú na dlhú cestu autom po tichomorskom pobreží. Spočiatku sa navzájom nemôžu vystáť a okrem toho je pes často ešte o krok vpred pred svojím novým „pánom“. Dokáže zdemolovať auto, prekaziť nádejné rande aj utiecť v najnevhodnejšej možnej chvíli. Po sérii trapasov sa však z nich začína stávať tím. Briggs postupne zisťuje, čo všetko Lulu vo vojne zažila a čo má rada, Lulu si zase uvedomí, že by z toho otravného chlapa raz predsa len mohol byť solídne vychovaný a dobre vycvičený človek. Ešte však pred nimi stojí jedna náročná výzva – podarí sa im na pohreb doraziť včas? (Bontonfilm SK)

Xmilden

Tatum, který měl ještě před pár lety solidně nastartováno na pěknou kariéru se jaksi zadrhnul. Pro své znovuoživení se rozhodl vzít na pomoc pejska. Channing je stále poměrně solidní sympaťák, pejsek je fajn, ale z filmu čouhají moralitky, náboženská agitka a přestože se na scéně objeví i ohraný konec, tak alespoň za něj dík. Zbytek filmu na mě totiž absolutně nefungoval. 40% ()

Stanislaus

Pes by měl mít v kolonce žánr vedle komedie i drama, protože i když snímek obsahuje nejeden humorný moment, zabývá se i vážnějšími tématy (duševní i fyzická traumata, rodinná pouta, hledání sebe sama), která nejsou vyloženě prvoplánová, byť film zavání klišé a předvídatelností. Briggs i Lulu bojují se svými démony a jak už tomu bývá, ve dvou se vždy bojuje snáz - jen je třeba k tomuto poznání dospět. I když je jednou z hlavních postav pes, tvůrci nijak netlačili na city, jak tomu u podobných filmů bývá - přesto jsem se nechal trochu unést při pohřební scéně a sekvenci s Ethanem Supleem. Průměrná, ale nadmíru sympatická jednohubka o na první pohled nepravděpodobném přátelství mezi člověkem a psem. ()

EvilPhoEniX

Sympatická rodinná Road-movie Drama, která sice jede dle zajeté šablony, ale nemá čím urazit. Takový ten feel-good film na nedělní odpoledne, který potěší slečny kvůli Tatumovi a pejskaře. Námět je sám o sobě trochu netradiční. Tatum je mariňák, kterého kvůli úrazu mozku nikdo už do Armády nechce, ale dostane úkol dopravit psí fenku na pohřeb svého bývalého pána. Pes je hodně agresivní a zkrotit jej nebude žádná sranda  a díky tomu v první půlce vznikne i pár komickích situací ( Hotel ! :D ), v závěru to chtělo silnější emocionální tah na bránu, to se moc nestalo, ale i tak dobrý pocit z filmu zůstává. 6/10. ()

drake31

Dog nemá niečo špecifické čím ohúri, žiaden do očí bijúci WOW faktor, no očarí, pobaví, zahreje pri srdci, a to mnohokrát stačí viac než dosť (pre mňa osobne sú to možne tie najdôležitejšie faktory). Film ako celok je príjemný road-trip naprieč US kde stretávame kadejaké charaktery, ktoré postupne gradujú od tých vtipných po tie serióznejšie, a to isté platí aj pre vzťah Briggsa s Lulu, ktorý mi na konci trochu zahmlil oči. Channing Tatum je enormne charizmatický, Lulu (v podaní Britta, Lana 5, a Zuza) je roztomilo nebezpečná, a interakcie medzi nimi, ich puto robia tento film. ()

ArsenalEagle

Psích filmů jsou mraky - Marley, Hačiko, Poslání, Umění tančit v dešti... - ale moje slabost pro ně neklesá. Tentokrát jde o docela jiný příběh líčící PTSD nejen u vojáků, ale i u jejich čtyřnohých parťáků. Vzhledem k tomu, že hrdinkou je maliňačka Lulu, která to z Belgie nemá k německým ovčákům vůbec daleko, neodolal jsem. Road movie příběhu vážně sluší a i když se odehrává jen pár dní, tak se chemie buduje úplně sama. Tatum před a nově i za kamerou sice na zlatou sošku nebude mít ambice (jako kdyby někdo bral posledních deset let Oskary vážně), ale neodehrál vůbec špatnou roli. Film, stejně jako Lulu, skvěle balancuje mezi komedií a dramatem a prvoplánovitě nejde o snahu podojit mě podobné citlivky a já za celou dobu nebojoval s myšlenkami, že by se film snažil vytřískat co největší tržby na slzách a roztomilosti, naopak jsem cítil, že na filmu pracovali lidé, kterým nebylo téma a láska ke psům či veteránům cizí. Pes je ovšem v Psovi jasným lákadlem, jak vyplynulo z traileru a film se této cesty více než obstojně drží. ()

• Fenka Lulu je malinois, což je vlastně belgický ovčák. Ve filmu ji ztvárnily 3 psí slečny – Britta, Lana a Zuza. (ArsenalEagle)
  • Fenka vo filme sa volá Lulu. Bola tak pomenovaná na počesť vlastného psa herca Channinga Tatuma, ktorého príbeh sa stal inšpiráciou aj pre tento film. Hercovmu štvornohému priateľovi veterinári diagnostikovali rakovinu v roku 2018, a tak ho pred "odchodom do krajiny za dúhou" Tatum zobral na niekoľkodňový výlet. aby si spolu užili. (maestrotatum)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (viac)