Reunion: The Sound of the Providence

• Čína Chong qi zhi ji hai ting lei (viac)

Wu Xie (Yilong Zhu) již deset let neúspěšně pátrá po svém ztraceném strýci, který se nevrátil ze své poslední expedice. Nejnovější vodítko se ale zdá více než slibné. Klan, který poslouchá hromové hřmění, aby tak mohl porozumět nebeským tajemství, by mohl být tou správnou cestou k nalezení jeho strýce. Wu Xie ale bude více než kdy jindy potřebovat pomoc svých přátel, protože sám nebude žít dlouho a čas se rychle krátí. (Lex.San)

pida123

Sice jsem ještě nedokoukala, ale zatím jsou moje pocity ohledně této série dost rozporuplné....Když jsem dokoukala Explore with the note, tak jsem čekala, že následující série tak nějak dokončí neuzavřený konec, ale buď jsem debil nebo fakt neschopná najít navazující sérii...tohle je prostě posunutý už moc dopředu a já vlastně vůbec nevím jak, proč, kdy, kde, co a doprčic jak se dostali z tý hrobky v horách, kde je to zavalilo????? No, třeba se to ještě dozvím... Ale abych se zas vrátila zpět...herci se mi nelíbí, nevím jestli mají blbě napsané postavy, nebo prostě neumí hrát...nevím. Jediný světlý bod je opět postava Zhang Qiling, tady ho ztvárnil myslím Huang Jun Jie - hezkej, občas se objeví do půl těla a to mi pak hned zvedne náladu...sakra vždyť ty hvězdy dávám vlastně jen kvůli němu. ()

Lex.San

A je to tady! Reboot celé série, kde Wu Xie stále pátrá po svém strýci (který je shodou okolností Ding Rong ze The Sleuth of Ming Dynasty, proto taky je ještě naděje, že je pořád naživu, i po deseti letech;)). Potkáme se zde se řadou známých postav a musím říct, že většině restart celé série prospěl. Jen Glasses se mi více líbil v Tomb of the Sea, byl daleko charizmatičtější. Tvůrci nám ještě celý příběh okořenili romantickou linkou (a to ne jednou), která mi sice nevadila, ale tady být opravdu nemusela. Příběh samotný mě bavil zase o trochu více než předešlé díly, ale ani tady jsme se neobešli bez hluchých míst. Pro mě byla celá kapitola se Skladištěm 11 hodně nudná a překomplikovaná. Opět se zde totiž objevuje nešvar toho, že jakmile se příběh dostane z hrobky na denní světlo, tak ztrácí na tempu i celkové atraktivitě. Ve výsledku je ale třeba říct, že The Lost Tomb 3 je zdařilým příběhem o hledání pokladu, o kterém ti zkušení vědí, že nespočívá v hromadě zlata – silné 3* (7/10) ()