Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Príbeh romantickej komédie Láska na špičkách je zasadený do malého mesta a okolia Broumovska. Dramatická krajina korešponduje s náladami hlavnej hrdinky Terezy (36), bývalej primabaleríny Národného divadla, ktorá po úraze skončila kariéru profi tanečnice a presťahovala sa s manželom Petrom a sedemročnou dcérou Maruškou do opusteného mlynu, ktorý zdedila po babičke. S neoblomnou vôľou a aj cez obmedzené finančné prostriedky mlyn rekonštruuje, aby vytvorila rodine nový domov. Privyrába si tým, že v miestnej škole vedie krúžok pohybovej výchovy. Učí životom unavené ženy dávno zabudnutým tanečným pohybom a ich dcéry základom baletu. Peter na dedine nie je šťastný, chce robiť kariéru v Prahe. Ich manželstvo prechádza krízou, neistá existencia a ľudská obmedzenosť niektorých obyvateľov malého mesta Terezu núti ťahať na vlastných bedrách viac, než možno dokáže uniesť. Najšťastnejšie sú jej malé „primabaleríny“, ktoré majú od dokonalosti ďaleko, no o to rozkošnejšie sú. Ako to však býva, život nám kladie do cesty nečakané nástrahy. Jednej noci mlyn začne horieť, na scéne sa objavia dobrovoľní hasiči a ich sympatický veliteľ. Peter Tereze oznamuje, že sa sťahuje do Prahy, riaditeľ školy prezradí, že krúžok pohybovej výchovy chce vedenie mesta zrušiť, a na scéne sa z ničoho nič objavia Terezine kamarátky. Pokiaľ to všetko bude chcieť Tereza prežiť v zdraví, bude musieť vymyslieť plán... (Continental film)

(viac)

Videá (2)

Trailer 1

Recenzie (1)

pushover 

všetky recenzie užívateľa

Nevtipné a neromantické cosi co musela produkce vysvětlit v obsahu, protože ve filmu se to nedozvíme. Vica hraje hodně špatně, ale na prkennost Ondřeje Veselýho nemá, tan hraje strašně i když jenom stojí a čumí. Další z řady zbytečných filmů. Jednu hvězdu dávám za obsazení vedlejších postav, které filmu bohužel nepomohlo, neboť herci neměli co hrát. ()

Galéria (15)

Zaujímavosti (3)

  • První klapka filmu padla na Šumavě v červenci 2020. (fanda124)
  • Leoše Nohu musela z natáčení odvážet sanitka, jelikož měl během natáčení infarkt. Nastěstí vše dobře dopadlo a Leoš Noha pokračoval v natáčení. (tsatsiki)
  • Taneční soutěž se natáčela v Masarykově divadle v Jičíně. (marelzwareli)

Reklama

Reklama