Už i Olga (S. Remundová) si všímá, že Jakub potřebuje tátu a nabádá Terezu (M. Dancingerová), aby se s Martinem (M. Adamczyk) nerozcházela. Tereza i přesto prosí Karla (D. Novotný), aby místo Martina naučil Jakuba jezdit na kole. Tereza musí uznat, že když Martina odstavila na vedlejší kolej, neuvědomila si, jak těžko to bude syn Jakub snášet. Když chce jet za tátou, nedokáže mu to už rozmluvit a Jakub z toho dostane záchvat. Tereza musí do Prahy, aby pozvala Martina zpět do Hranic. Nechce rozbíjet rodinu, ale také neví, jestli se už Martin nerozhodl jinak. (Česká televize)

fafejt001

No nějak se to musí natáááhnout . Marcela čeká miminko , ale je to ženáč . To bylo jasné od začátku . Tak uvidíme co dál . Holky dají * * * * * , to je jasné , teda skoro všechny , a my kluci to vidíme trochu jinak . ALE pořád LEPŠÍ tohle , než ty různé hloupé seriály na jiných kanálech . A Sabina opět perfektoo . ()

SmisekPA

Jedním výrazem: síla ženy! Velmi podařený počin režiséra Arichtěva (donedávna jsem znala jen jeho ženu) a přímo herecký koncert (zejména Remundová, Novotný) od 1.dílu zraje k lepšímu s každým dalším dílem. Líbí se mi zejména úvodní flashbacky i závěrečné emotivní scény s doprovodem hudby. Těším se na zakončení dekády dílů a přiblížení se rozklíčování toho KDO TY MIMÍKY TEDY VYMĚNIL? ;) ()

ostre_pero

Zatiaľ najlepšia a najemotívnejšia časť, až sa bojím a teším zároveň, ako to bude pokračovať. Nepreháňam, keď napíšem, že ide o najlepší český seriál v novodobej histórii. Marta Dancingerová a Sabina Remundová idú svoje životné úlohy, sú dokonalé, presvedčivé a dodávajú seriálu exkluzivitu a hodnotu navyše. Silno tlieskam všetkým, ktorí tento seriál vytvorili. Aj za to, že sa každý týždeň nemôžem dočkať piatku a novej premiéry. Česi, bravó! ()

denbrough

Trochu nerealny dil, ale stejne super.. Novotnak vysvetlujici synkovi, co je spermie, Marcela priznavajici rodicum, kdo je otec jejiho ditete, Novotnak bojujici s nadvahou... super. A damy, pokud Vam partner bude neverny, postaci si spolu vypit salek dobreho caje se spoustou citronu, a bude zase dobre :-D ()

otík

Díl, ve kterém se konečně dozvíme spoustu informací - s kým má Marcela dítě, že Karel už ví, kdo tenkrát zradil, zatímco Býček to ještě neví, protože nečetl spis. Taky se pomalu vyjasní situace kolem Martina a jeho milenky, Tereza udělá rozhodnutí a pokusí se s Martinem najít společnou cestu a ještě se dozvíme, že Marcela si dítě nechá a proč tehdy došel porodník pozdě k porodu. Ano, je toho moc, ale konečně jsme se výrazně posunuli dál. ()

• Ke konci epizody zazní skladba „Boobar Come Back to Me“ od anglické hudební skupiny Tindersticks. (Doomcourier)
  • Premiéru sledovalo v hlavním vysílacím čase téměř 1,6 milionu diváků (15+). (rublik05)