O rok později se Jonathan a Mira znovu setkávají. Po debatě o kontroverzním návrhu začnou přezkoumávat vše, co se naučili od svého rozchodu, a obnovují staré vazby, přestože riskují, že se vynoří skryté rány. (HBO Europe)

chrispe

Co takhle hodit kus špíny i na Jonathana? Jen nápad. :D Líbí se mi to. Nutí to přemýšlet. O jejich vztahu, vztazích obecně, o mém manželství. Mira zase přijela a rozvířila vody a já si slíbila, že budu otevřená a zkusím pochopit její pohled na věc, ale přiznávám, moc mi to nešlo. Ale nemyslím si, že by to nešlo obecně, jen já se s ní momentálně nedokážu ztotožnit. Trochu mě děsí představa, že může přijít chvíle,  kdy ji pochopím. ()

vydumnica

The Vale of Tears sa mi zatiaľ zo všetkých epizód páčila najviac. Trošku mi v tejto minisérii chýbajú časové údaje, no z rozhovoru je jasné, že prešiel celý rok, odkedy Mira odišla. Jessica Chastain je v tejto epizóde veľká kočka. Dvaja herci, jeden byt, je to celé také komorné, no zároveň veľkolepé. Neviem ani nájsť vhodné slová, ale je to také do deja maximálne vťahujúce a pritom toho deja tam nie je veľa, dôležité sú dialógy a emócie!!! Herecké výkony sú bezchybné, pôsobia tak skutočne, je to až neuveriteľné!!!! SPOILER: Uhádla som, že ten mladý jej dá kopačky a čo bude ďalej? Táto epizóda má u mňa 4 a pol*. ()

Tweny

Dostává mě, že děj o dvou hercích v jednom domě a jednom čase dokáže tak zaujmout. Skvělé výkony a dialogy. První díl rozjezd, druhý je prostě noční můra každého zadaného člověka. Třetí díl má perfektní scénář. Mira je napsaná tak, že moc sympatií a pochopení nevzbudí, ale člověk si musí připustit, že těžko říct co by dělal v její kůži. ()