Jonathan a Mira se znovu setkávají, aby si vyříkali svůj poslední rozchod, a otevírají se jeden druhému tak, jak to nikdy předtím nedělali. Zatímco zkoumají podstatu svého vztahu, objeví zdroj svých nejhlubších zvířecích pudů. (HBO Europe)

Kaka

Absolutní emocionální inferno, které na začátku nabere ďábelské tempo a když už to v polovině epizody vypadá, že si ho udrží po celou dobu a nedá divákovi prostor vydechnout, tvůrci na druhou polovinu zařadí ještě o jeden rychlostní stupeň navíc. Nabízejí se superlativa jako dechberoucí, fenomenální, jedinečný počin. Jedna z nejkomplexnějších hodinových vztahovek kterou kdy kdo natočil. ()

vydumnica

Jessica Chastain tu vydáva zo seba maximum!!! Psychicky až vyčerpávajúca epizóda, veľmi dobre napísané dialógy a celkovo postavy, takmer klaustrofobické prostredie, napätá atmosféra, dážď sa tu maximálne hodí, ale NAJ sú herecké výkony. SPOILER: Je to ako život, raz sme hore raz dole ako na hojdačke. V tejto epizóde sa Mira ocitá na dne, stráca všetky istoty a pôdu pod nohami. Zo všetkého najviac si želá to, čo mala predtým. Obyčajný rutinný rodinný život, ktorý ako sa zdá, už nikdy nezíska späť. Stálo jej to za to? Myslím, že si je toho dobre vedomá, že odísť od Jonathana bol jeden veľký omyl. Často aj v živote chceme niečo viac, než to, čo máme. V každom prípade, opäť epizóda na zamyslenie. Veľmi silné 4*. ()

Alementina

Mam celou serii rozkoukanou už snad 3 týdny, nesleduje se to lehce a tenhle díl je totální masakr.  Neuveritelny výkon Jessicy, jen mě štve jakou hraje manipulativni hysterku. ()