Mira se předčasně vrací ze služební cesty a přináší s sebou zdrcující odhalení. Když se ona a Jonathan, který je zaskočen, snaží tuto zprávu zpracovat, jejich doutnající hněv, vina a zášť dosáhnou vrcholu. (HBO Europe)

vydumnica

V epizóde Poli je Oscar Isaac ešte lepší ako Jessica Chastain, no obaja hrajú vynikajúco!!! Vôbec nevadí, že sú tam len oni dvaja. Na začiatku vždy vidíme štáb s proticovidovými opatreniami, kamery, atď. a potom sa na scéne objavia Isaac a Jessica a my diváci úplne zabudneme, že je tam okolo nich celý tím ľudí, pretože hrajú na 100% uveriteľne!!! Táto epizóda je emocionálna bomba a maximálna depka!!!! SPOILER: Mira je opäť sebecká. Nezdá sa vám, že Jonathan reaguje neprimerane situácii? Ktorý chlap by na jeho mieste žene ešte pomáhal zavrieť kufor?!!! Len som zírala. Veľmi silná epizóda. (25.07.2022) ()

chrispe

Na nějaký soudy toho o té dvojce víme hodně málo. I tak bych lhala, kdybych napsala, že mě to nechalo chladnou. SPOILER!! Mira mě srala. Byla nesmírně krutá a omlouvala to tím, že předtím (tajně) trpěla ona. Hlášky typu, že muži tohle dělají pořád, nebo ,,Myslela jsem, že to poznáš a ty ne. I to o něčem vypovídá..." mi přišly k smíchu. // Skvěle zahrané. ()

Kaka

Dechberoucí dialogová improvizace v režijně pevně uchopené koncepci analýzy rozpadu vztahu. Precizně zahrané oběma hlavními představiteli, emoce bublají non-stop a když už by toho bylo moc, Hagai Levi to proloží nějakým krátkým kamerovým záběrem zasněženého studeného Bostonu, umocněného depresivně střiženým jednotónovým hudebním motivem. Puristicky jednoduché, maximálně efektivní. ()