E´Tonno

Poviedkové horory môžem. V tomto prevádzajú divákov dvaja rádioví hlásatelia, ktorí rozprávajú príbehy počas ich Halloweenskeho vysielania. Okrem toho sa v každej poviedke vyskytuje (alebo aspoň mihne) aj jedna postava ako to bolo v Halloweenskej noci s "tekvičákom" - len tu má masku klauna. 1. poviedka: Dievčatko, ktoré má zlého nevlastného otca, chce ísť s kamarátmi koledovať, no on ju nechce pustiť.. Na môj vkus moc detinské a fantasy, ale mám už za sebou nejaký ten výcvik z detských hororov poslednej doby, takže som to nejako dokázal prežiť - (veľmi) slabé 2*. 2. poviedka: Chlapík dáva deťom svojsky upravené sladkosti.. Vyzerá to, že sa pritvrdí - slabé 3*. 3. poviedka: Od tohto až po 6. diel sa osudy postáv preplietajú. Ocitáme sa na Halloweenskej párty, kde sa najskôr pozrieme na zúbok miestnemu dealerovi "cukríčkov".. Potvrdil sa môj dohad - pribudlo (ale len trošku) brutality - 3*. 4. poviedka: Ako som spomínal, pozornosti sa dostáva aj ľuďom z predchádzajúceho príbehu (účastníkom párty). Jeden z nich je povolaný k "naliehavému" prípadu do práce.. 3*. 5. poviedka: Ďalší z účastníkov si zavolá odvoz z párty domov, no tam už čaká nemilé prekvapenie.. za mňa asi najlepší kúsok, ale stále iba silné 3*. 6. poviedka: Šofér, ktorý robil odvoz v minulom príbehu, má svojský spôsob trávenia Halloweenskeho večera.. Začalo to fakt veľmi sľubne, no nakoniec som späť pri 3*. 7. poviedka: Partia ("nových") ľudí ide natáčať do starého domu príbeh o tom, čo sa tam kedysi stalo.. Týmto príbehom sa uzatvára celý dej - slabé 3*. Keď to spriemerujem, tak mi to vychádza na 52%. ()