Pilnému studentovi převrátí život naruby jeden nepovedený fórek. Zveřejní proto seznam věcí, které by chtěl udělat jinak, kdyby mohl – a možná že pořád může. (Netflix)

Terezinka198

Nevím, asi nejsem hlavní věková skupina, pro kterou to bylo točeno. Jo, jsem už na podobné "bucket listy" asi moc stará a nijak mě to netrápí. Rádoby konec coby influencera/youtubera? Guess I can accept that. Vykašleme se na Harvard? Jako pointa ok, ale Harvard, bro... Aspoň, že se hořící škola povedla. ()

Machaut odpad!

Hloupý a naivní film. Nevím, čeho chtěli tvůrci dosáhnout nebo co tím chtěli říct, jen tím podporují ještě větší bordel v Americe než je. Zachvilku už nikdo nebude mít povinnosti k ničemu a bude si jen chtít čistě svůj sen bez ohledu na lidi a na společnost atp. Mimochodem je zde krásně vidět zodpovědnost a myšlení teenagerů vyrůstajících v naprostém luxusu, kteří si mohou dovolit naprosto cokoliv bez jakýchkoliv následků. ()

Mastik222

Film jsem viděl s titulky, děj to nějaký mělo, ale žádná velká paráda to nebyla. Navíc poslední dobou americké filmy pod žánrem komedie čekám, že se člověk zasměje a že to bude stát za to, což u tohodle filmu nebylo snad za celou dobu. Ale bohužel zjišťuji, že to není 1 film pod tímto žánrem, z Ameriky teď chodí hafo filmů, že jsou komedie a ve skutečnosti je to děsná nuda, zlatý Jim Carrey tam se člověk aspoň zasměje. ()

Heywood

Kritika systému, který žije jen sám pro sebe a nikoliv pro lidi = ANO, fajn. Kritika idiotismu sociálních sítí = Velké ANO, kdo tam je je sám proti sobě a dělá jen užitečného blbce. ALE hlavní hrdina ještě šel, rodiče byli karikaturou, spolužáci nemožní, holka = velká láska = nepřesvědčivé, sladký konec jakéhosi youtubera/influencera, co si rok jezdí po světě a fláká se, (konečně žije) a je "mluvčím své generace" = blbost na entou a idiotský příklad. Asi jako když se hlásalo, jak černoch se z čističe bot stal miliardářem. Stejná blbost made in USA. 35% a je to hodně nevyužitý potenciál příběhu a k tomu génius, co vyhrál stamiliony... to už se nedalo rozdýchat. ()

NinetyOne

SPOILER: Neuvěřitelný! V polovině filmu jsem si řikal, že to je po dlouhý době film z produkce Netflixu, kde se mi nikdo nesnaží strkat černochy a homosexuály do ksichtu. Běžela 54. minuta a BOOOM! Mladý teplý černoch ve vedlejší roli se přiznal ke své orientaci svému nejlepšímu kamarádovi. Ten ho samozřejmě ujistil, že je to naprosto v pořádku a že mu kryje záda. V pozadí hoří učebnice končících středoškoláků, kteří se těsně před koncem školy zničehonic rozhodli začít tvořit své fuck it listy a jsou jim úplně ukradené následky. Řada rádoby emotivních dialogů, kdy se herci div nerozbrečí nad svými každodenními problémy typickými pro obtížný život v Palm Springs, LA. Byť se jedná jen o fiktivní příběh, nedovedu si představit, že věčný panic - šprt, který se 18 let připravuje na univerzity a dostane se na úplně všechny, jen tak ze dne na den odpálí svojí střední školu, uspořádá doma párty, ukradne tátovi S-Class a za to všechno dostane tři miliony followerů na Instagramu a vstupenku na Harvard, který následně odmítne. Film jak šitý na míru pro děti. Prvotřídní vymývačka mozků pro náctileté předplatitele Netflixu. Hodnota filmu úplně nulová. Netflix se zbláznil. ()