Helena vie, že nevedie ideálny život, no niečo jej nesedí. Jej manžel Albert, mladý a prestížny letecký inžinier miluje svoju ženu a syna, no postupne si začína uvedomovať, že cit k Diegovi je viac ako len túžba. Diego je lekár, ktorý je do Alberta absolútne zamilovaný, no na radu svojho kolegu to zamĺča. Dôsledky tejto aféry absolútne zmenia životy nielen dvoch zamilovaných mužov, ale aj Albertovej manželky a synovi. (iwko)

kleopatra

Dva muži, jeden má jasno, druhý neví, kam se sebou, jestli mezi 4% nebo zbylých 96. Když je s manželkou, chce milence, od milence zas prchá k ženě, je to prostě peklo. Lehce telenovelovité peklo, přišlo mi. Nejlepší je na celém filmu křehoučká Ariadna Gil, Bardém do toho šel ale po hlavě a makal. Co na to xenofobní fanynky, těžko říct. 3,5*. ()

Aluska88

Jen tak přemýšlím, kolik fanoušků či prostě těch, kteří mají Javiera Bardema rádi, ho viděli v tomto filmu:) Aneb, "Žena, muž a jeho milenec." Skvěle vystavěný milostný trojúhelník, který, naštěstí jen občas sklouzne k jemné teatrálnosti. Především hudba se úspěšně postarala o navození dojmu, že snad sledujete mexickou telenovelu, kde se každou chvíli schyluje k zásadnímu zvratu:) Jinak je však Segunda piel drama, jak má být, a zvláště obdivovatelky Javiera Bardema mohou být potěšeny množstvím jeho odvážných scén:) ()

sochoking

Nič moc teda. Najprv nášup a potom trochu, o jej ztoporené bradavky, vylepšená telenovela . Títo kokoti, ktorí nevedia v živote , čo so sebou - " byť, či nebyť ? " ( gay ) , to majú o kus ľahšie. Prídu domov k žene a nemusia sa vyhovárať, že čí to je parfém , ktorý ona cíti , pretože jednoducho na otázku, kde boli, povedia, že vonku, s chlapmi ! ()

pm

Gerardo Vera jednoduše není Almodóvar, takže slibně rozjetý příběh nechal vyšumět do televizní limonády a trestuhodně nevyužil hereckou suverenitu Bardema a Ariadny Gil. ()

pevico

Výborný španělský filmek nemálo připomínající věci "mistra Pedra" o vztahu dvou mužů, z nichž jeden má rodinu. Skvělé herecké výkony a neokoukaný scénář, jenž má na svědomí Ángeles González Sinde, španělská režisérka (La suerte dormida), scénáristka (Lágrimas negras, Los aires difíciles), prezidentka španělské akademie filmových umění a v současné době také ministryně kultury. ()

Martin741

Toto je najlepsi film rezisera Gerardo Vera - podla imdb. Ta ich buzniada ma nechala jaxi chladnym, panske konecniky nepovazujem za sympaticke ne, ne   : 50 % ()

jiri.twist

Krásné dílo od A do Z. Citlivě zpracované po všech stránkách. Skvělý Javier, úžasná Ariadna, velmi dobrý Jordi. Nemá cenu vypisovat děj, to si může každý přečíst. K tomuto filmu se budu rád vracet. Díky Gantemu za překlad …. 4x10 ()

Adelka123

Vynikající Javier Bardem v celé své kráse. Velmi odvážně homosexuální scény. Velmi intimní milostný příběh dvou mužů, kam se hrabe Zkrocená hora... Tenhle film prostě žeru, stejně jako samotnýho Bardema :-) Kdo máte Bardema rádi, koukněte na to, pro mě jedna z nejlepších věcí, kde kdy hrál. ()