Pořád rovně až do rána

• Veľká Británia Straight on Till Morning

Nesmělá autorka dětských knih se přestěhuje do Londýna, kde by si ráda našla partnera. Když už to ale vypadá, že našla toho pravého, odhalí jeho děsivé tajemství. (Netflix)

Campbell

Hodně divný film, dost nepříjemný. Sledujeme dvě postavy ale chlap je samozřejmě magor.....No i ta ženská je magor. Co je na filmu tak zvláštní? Především hudba která je strašně psychadelická. Další zvláštní byl střih který tu je šíleně zběsilej. Jako celek film poměrně slušně šlape i když je pomalejší, jen je silně nepříjemný. Jo a může mi někdo vysvětlit ten konec? ()

Martin741

Podivinstvo nehorazne a ja ze som objavil dalsiu kvalitnu starinku. Hovnajs, teda pardon, to mi zase uniklo a chcel som napisat ze som sa pomylil a ze mam hladat dalej : 50 % ()

sahier

Výborne natočený thriller , mladá žena rozhodnutá začať nový život , sa rozhodne opustiť domov. Dúfa hlavne , že stretne muža svojich snov s ktorým bude mať dieťa. Dievča naučená žiť len po boku matky v tradičnej rodine , neznalá nástrahám nočného života a životného štýlu mladých ľudí vo veľkomeste, vsadí na zoznamovanie , ktoré hraničí s prejavom zúfalstva a bohužiaľ natrafí na nesprávny typ osobnosti. Až kým on sám sa nerozhodne odhaliť jej svoju druhú tvár , mladá žena na nič nepríde a doplatí za život po jeho boku tak ako ostatné svojim životom. ()

kaylin

Tohle je prostě divný film, který má ale neskutečnou hudební složku, jež ho doprovází celou stopáž a prostřídává se s tichem. Ty střihy jsou neskutečné, jako kdyby se tím ještě více narušovala konzistence celku. A funguje to, v tom smyslu, že je to opravdu divné. Tak nepříjemné a podivné postavy prostě jen tak nevidíte. Jako zážitek to určitě stojí za zhlédnutí. ()