Molly (Malin Akerman) a Abbey (Kat Dennings) spolu s posádkou blízkych priateľov a známych usporiadajú nefunkčnú, komickú a chaotickú večeru vďakyvzdania. (dwdb)

BOURQUE

Na sviatok Vďakyvzdania sa dá dohromady rodina (matka, sestra) jednej ženy, ktorých doplnia jej chlapi (bývalý a súčasný) a priatelia (a ich priatelia). V žánru komédii výsledkom by mal byť zopár zábavných scén, dobre napísané a vtipné dialógy ako aj nečakané situácie. Ani jeden z týchto podmienok nie sú dostatočne splnené, namiesto toho sa dočkáme lacných poznámok, klišé situácii a scén. Nebudem sa čudovať, keď pre väčšinu divákov bude tento snímok sklamaním. P.S.: Nepomôžu ani ukážky pokazených scén pri záverečných titulkoch. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

lorddrizzt odpad!

Na film jsem koukal kvůli Kat. Bohužel, větší kravinu jsem ještě neviděl. To už i nemastný, neslaný Dollface byl lepší. Celou dobu jsem čekal nějakou pointu, ale plytký příběh prostě jen plynul a na konci se rozplynul. Nějak jsem nepochopil, jaký měl někdo důvod tohle natočit. ()

korok

Ono se v tom filmu ani nic moc zásadního neděje, jenom se kecá kecá a kecá. Ale ty rozhovory zúčastněných mi přišly celkem vtipné a herci byli taktéž sympatičtí. ()