Poté, co se Almě Ortegové podaří dostat do demilitarizované zóny na Manhattanu, začíná zběsilé pátrání po jejím zmizelém synovi Christianovi. (HBO Max)

cerdax2

Postapokalypticky svet, ve kterem jsou vsichni v kazdem zaberu jako ze zurnalu :P, ostrov je castecne v troskach, ale zasobovani vodou a energii funguje na jednicku, paliva je dosti a munice jeste vice. V tomto kouzelnem a "uveritelnem" prostredi hleda medicka Alma (Rosario D.) sveho synka nebo snad uz davno dospeleho chlapa ? :) ()

kenkaku

Obávám se, že i hvězdička bude moc. Vážně jsem neviděl debilněji vystavěný “virtuální svět”. Bylo nebylo, nastal “den #1” kdy z nějakého důvodu se matka a syn musí evakuovat. Pak tu máme “den #xyz” (klidně o 10 let později), kdy matka stále řeší, kde je syn!? Vydá se na izolovaný ostrov Manhattan, kde žije odříznuto nějakých 300tis lidí a mají se fajn. Mají jídlo, vodu, munici, zásoby všeho “každému dle jeho potřeb” (ano… učebnicový komunismus). Na výlet má matka jen jeden den, ale tráví čas spoustou aktivit (a debilním chováním) jako by se nechumelilo. Děj je samozřejmě vycpáván hromadou vaty (vzpomínky vo hovně, zpomalené záběry) a digitální zvěře (které žijí s lidmi v dokonalé symbióze). Kdy ke konci přijde mega zvrat (nečekaný) a jednomu by se chtělo brečet. Jestli dám tohle do konce, tak už všechno. ()