Jack Whitehall: Jen žertuju

Réžia:

Freddie Waters

Účinkujú:

Jack Whitehall

Jack Whitehall přichází na jeviště s veselými historkami o šťastných párech, životě v hotelech, lidské hlouposti a o svém výjimečně zcestovalém otci. (Netflix)

Pajky3

Buď máte humor a projev Jacka Whitehall rádi a tenhle stand-up se vám bude líbit, nebo vám prostě nesedí a tím pádem vás bavit nebude. Já patřím do té první kategorie a tak jsem si jeho výstup, kde pobavil vegetariány či německým letištěm, užil. ()

kolly13

Je to sympaťák a kroutí se na pódiu jak akrobat. Ale nemám chuť se dívat na sílu podané vtipy, aby i poslední blb pochopil, že je to směšné a nezapomněl zatleskat. ()

Simon.Dobes

Jackov humor mi veľmi sadol a veľa krát som sa zasmial. A tak to má byť. Páči sa mi, ako si to celé užíval a ako do toho pridal fyzické veci (beh, pád na zem), ktoré všetkému dodali ďalší rozmer. ()

panki9922

Slabší priemer. Ten Whitehallov fyzický prejav spolu s priškrteným hlasom mi nesedel a neprišlo mi, aby to pozdvihovalo úroveň podávaného vtipu, skôr naopak. Taktiež sa mu často stáva, že pointu povie hneď na začiatku, čo výrazne oslabí efekt vtipu. Najvtipnejším momentom tohto špeciálu bol netradičný manželský pár z publika, u ktorého si Jack myslel že sa jedná o otca s dcérou. Jack pôsobí prirodzene ale tento jeho špeciál nie je teda nič špeciálne. ()