Po noci strávené streamováním ilegálních bédéček se David probudí do reality ve zchátralém bytě s rozbitou pračkou a utahanou matkou. (Netflix)

Remivsremi

CP77 jsem si ještě nezahrál a o celém ději mám jen kusé informace. Přesto jsem se do seriálu pustil. Přemohlo mě natěšení se ponořit do víru Night City. První epizoda okamžitě zobrazí podstatné aspekty této špinavé, ponuré budoucnosti, kde vládnou korporace a lidský život se měří pouze velikostí peněženky. Sociální tón je mocný a srozumitelně podaný. Měl jsem problém s celkovým pojetím. Je to extrémně dynamické. Nespoutaný střih, příval nářezové hudby, která je na můj vkus ale v mnoha momentech až přespříliš dominantní. Doslova požírá dialogy místo aby je obohacovala. Někdy méně je více. Cítím tady pořádný materiál hodný prozkoumání. Chce se to ale graficky a audio trošku krotit a nechat promluvit příběh. ()

0oq

Sice to má být asi dospělé ale první díl byl dost dětinský a ničím zajímavý, což pokud je vám +- 12 let je asi jedno, ale pokud jste starší, už jste nejspíš viděli lépe zpracované hry/filmy/seriály na toto téma. Animace je dost retro takže to působí i dost odflákle zejména některé  scény jsou spíš jen takový lehce rozpohybovaný komiks. Dialogy taky působí dost prvoplánově a nezajímavě, ale to asi dost souvisí s tím, že se všechny postavy chovají jako malé děti. ()

Kritik.

Keby som chcel sledovať (a ako divák teda aj zažívať) šikanovanie v škole, tak by som sa do nej vrátil. Ale chcel som dobrý scifi seriál. Ehm...meh. ()

tomik99

Docela fajn úvod a skvělé rozšíření a hlavně i vzpomínka na výbornou hru Cyberpunk 2077. I animovaný seriál dokáže dobře vykreslit hlavní postavy a nabídnout nám silnou emocionální scénu, takže za to rozhodně palec nahoru. ()