Konec jednoho léta

• Francúzsko De l’or pour les chiens (viac)

Osmnáctiletá Esther (Talullah Cassavettiová), která pracuje na pláži a hledá lásku, prožije letní románek s Jeanem (Corentin Fila). Na konci sezóny za ním odjíždí do Paříže a bez ohlášení se objeví u jeho dveří. Je však odmítnuta a ponechána napospas osamělému bloudění po městě světel, dokud nenajde útočiště v klášteře. Esther opouští hypersexualizovaný svět a vstupuje do oázy klidu, aby se vydala na cestu sebepoznání prostřednictvím komplikovaného vztahu s novicem... (Cinemax)

kolemjdouc odpad!

neprofesionálně zpracovaný už tak slabý scénář který byl vlastně o ničem,Neprofesionální režie to dorazila.Další z filmů u kterých mě napadá že jsou natočeny na mobil.Herečka Cassavettiová byla asi jediná kdo přistoupil na scénu sexu na pláži.Kdyby film měl poloviční stopáž nic by se nestalo.Divák by byl uchráněn dlouhých záběrů na obličej Esther.Jak to nazvat Přiblbloučký? ()

MyrnaAlec

Začít sexem a skončit v klášteře toť francouzský film. Zlé jeptišky jí nenechali ani kocoura (jménem Jesus). První polovina filmu o naivní holce a druhá zbytečná o klášteře/jeptiškách. ()

T.E.Elf

Jedna hvězda za pěknu holku, půl hvězdy za nekopání do křesťanství,a půl hvězědy za lehký závan šedesátkových československých filmů. Ale jen závan. Jinak teda nic moc. ()

ListerWBC

První část filmu působí jako melodramatické chození kolem, ve kterém se režísérka snaží vysvětlit, že Esther není úplně čistá mladá žena, což by nevadilo pokud by to nezabralo půlku filmu, 99 minutová metráž nemá čas na zbytečné scény na party, kde nedojde prakticky k žádnemu progresu v příběhu a jenom nám to krásně ukazuje jak je Esther odfláknutě napsaná. V tu chvíli co se dokulhá do Paříže film přinese scénu v baru kde Esther zjistí že jet do Paříže za klukem, který o ní jevil zájem jen když šlo o sex a i v době kdy spolu měli "románek" ji nebyl věrný není úplně dobrej nápad, poté v baru Esther potká číšníka, poté příchází scéna, kde se Esther snaží svést číšníka břišním tancem, mimochodem další scéna která ve filmu nemusela být a byla tam jen proto aby se divákům Esther ukázala jako lůza. V posledních cca 35 minutách filmu příjde Esther do kláštera kdy film nabere grády a začne být záživný, bohužel konec filmu nedokázal tento snímek vytáhnout nad 2 hvězdy. ()