Nevyjasněné záhady - 2. svazek

(séria)
  • USA Volume 2
Dokumentárny / Krimi / Mysteriózny
USA, 2020, 4 h 24 min (Minutáž: 38–48 min)

Nová série nevyjasněných záhad a příběhů o podezřelých úmrtích, pohřešovaných dětech, setkáních s duchy a dalších událostech, které se opravdu staly. (Netflix)

Hpatrik

O dost slabší než předchozí série. Tvůrci, kteří již vyčerpali ty nejlepší případy tu dost vaří z vody. Mnohem zajímavější by bylo sledovat, jestli byla nějaká záhada odhalena díky této krimisérii. ()

marrjaana

Ma to stejne mezery jako predchozi serie... A mimo jine zase to, ze mame 5 krimi pribehu a k tomu jednu ducharinu. Navic jeden dil jsem uplne preskocila. Ovsem zbylych pet me zaujalo vic nez pulka predchozi serie. A souhlasím, ze by bylo dobre udelat v ramci treti serie (jestli bude) alespon jeden dil zamereny na ty pripady, co jsme videli a jestli se v nich udelal nejaky posun, jestli na to nekdo reagoval, proroze minimalne u dvou pribehu z teto serie bych si to i prala, aby skoncili dobre. ()

honzikk

I u předchozí série bylo mým největším problémem to, že všechny tyto „záhady“ obsahují příliš mnoho výplní, příliš mnoho „jak vás zasáhla ztráta příbuzného“. Každá jednotlivá epizoda mohla být vyprávěna v mnohem kratší délce a při tom by neztratila žádnou podstatu. Tento seriál by byl mnohem lepší, kdyby se méně věnoval „lidským zájmům“. Doufám, že někdo naslouchá zpětné vazbě od fanoušků Netflixu a příště se dočkáme „lepší“ verze. ()