Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. (Netflix)

Lijem

Zajímavý seriál o záhadných vraždách a UFU. Seriál nám v každém díle představí záhadu, která je odvyprávěna z výpovědi svědků, rodinných příslušníků, policistů a dalších lidí, kteří s tím měli něco společného. Tady asi není co kritizovat. Nějaký díl baví více, nějaký méně, ale tak to už bývá.. Co bych ale určitě vytkl je přehnaná stopáž. Většina dílů by mohla být klidně dvakrát kratší a ničemu by to nevadilo. Nejlepší díly: Dům hrůzy, chybějící svědectví. Nejhorší díly : 13 minut, Kdo tě hodí domů? VERDIKT: Pokud vás toto téma zajímá, určitě se podívejte. Vždy je příběh dobře odvyprávěn, doplněný o skutečné fotografie i videa a záběrů natočených přímo pro dokument, pro snazší představu situace. I přes delší stopáž a kolísavou kvalitu jednotlivých epizod je to fajn a nemělo by vám to uniknout. 7/10 ()

luka4615

Komplexně podávaný koktejl nevyřešených zmizení a s tím spojených rozhovorů s pozůstalými, svědky či vyšetřovateli. Přičtěte si k tomuto ještě dobové záběry z televize a fotografie z rodinných fotoalb a dostanete osobitou a slušně odsýpající sérii, která působí tím patřičně tísnivým dojmem. Pokud Vás tedy zajímají záhadná zmizení a postupy v policejním pátrání, jste zde správně. (Netflix) ()

marrjaana

Vadí mi nesourodost příběhu. A tak to, že ne všechno není nevyjasněno. Dostaneme 6 příběhů. 5 z nich je o ne zrovna pěkných zločinech. 1 je o UFU. Nemám nic proti ufu, ale mezi příběhy o vraždách působí trochu prapodivně. Spíš měly vybrat nějakou 6 vraždu a pak udělat serii o nadpřirozenu a nevysvětlitelných jevech a dát to tam (nebo jen o mimozemšťanech. Z ostatních pěti případů je jeden opravdu záhadou, druhý nám vraha tak trochu podsune i když i zde to není naprosto jasné. No a u dvou z nich nám vlastně i řeknou, kdo je vrah, jen prostě není usvědčený z důvodu zmizení nebo nedostatku důkazů. Což zase není úplně nevyjasněné. Ale beru to. Jen prostě ten ufo díl to celé narušuje. A ano, některé ty díly by mohli být klidně i o dost kratší. ()

JohnCZ

Čekal jsem paranormální jevy, dostal jsem, když nepočítám teda jednu klišé emzáckou epizodu, samé případy nevyřešených vražd. Což ale vůbec nevadí, protože je to supr koncept. Emzácká epizoda je spíš průměrná, druhá a čtvrtá jsou spíše do počtu, ale první a třetí jsou fakt zajímavé a ta finální je dokonce dost hustá a to paradoxně ne tím, že by byla kdovíjak záhadná. Všichni moc dobře ví, jak to bylo. Hustá je především prezentovaným příběhem, u kterého si člověk prostě řekne "no ty vole." A proč tady zrovna jen šest epizod? Me wants moar ffs! ()

phoenixer

Prvni radu jsem dokoukal, jelikoz jsem uz vazne nevedel na co koukat. Kvalita dilu byla prumerna, nasledne az dost tragicka. V dile s UFO uz jen chybel zaber na ty aplikace analnich sond, ktere jiste vsichni maji. Teorie toho jak litaj talire me vazne pobavila. A ted tu o karkulce prosim. U druhe rady jsou tam i zajimavejsi dily. Presto tech spatnych je tam ve vysledku vic. ()

• Případ Kayly Unbehaunové ze závěrečných fotek dalších unesených dětí se díky tomuto seriálu podařilo vyřešit. Prodavač ze Severní Karolíny jí dne 13. května 2023 poznal ve svém obchodě. (Pepitu)
  • Tretia séria vznikla po tom, čo netflixovému tímu pre nevyjasnené záhady prišlo do redakcie až 5000 tipov na prípady, ktoré by sa mohli objaviť v seriáli. (Arsenal83)