Agnes (Molly Parker) se vrací do svého rodného města navštívit nemocnou matku, která leží v nemocnici s rakovinou. Přesvědčí své dvě sestry, aby si matku, jejíž zdravotní stav se neustále zhoršuje, vzaly do domácí péče. Agnes se ovšem nevrací pouze domů, ale také ke své minulosti, jejíž detaily začínají pomalu vycházet na světlo. Jejím hlavním zájmem se stává Joanie (Ellen Page), mladá dívka pracující v malém obchůdku. (ČSFD)

silentname

Musím povedať, že ide o veľmi dobrý film s výborným výberom herečiek do ich rolí, nakoľko skutočne na človeka pôsobia ako skutočné sestry. Každá má svoje vlastné problémy, ktoré sa snaží riešiť. Plus majú starosti o ich umierajúcu mamu, malé dievča Joanie, ktorá je s Agnes zaujímavo prepojená a plus si sestry musia opäť jedna k druhej nájsť cestu. Je to príjemné, milé, občas úsmevné, no problémom ostáva, že je to veľmi priehľadné od začiatku až do konca. Napriek tomu si ale myslím, že za jedno zhliadnutie tento film stojí. ()

KajusaK

Jsem ráda, že se film změnil z modré barvy na červenou díky mému hodnocení :)) Perfektně provedené, dokonalý opravdu dokonalý výběr hereček. Nebýt Ellen, tak jsem na film pravděpodobně nikdy nenarazila a i přesto, že tam byla v součtu tak 15 minut a ještě jsem film sledovala anglicky, tak jsem nadšena :) ()