Pyeonuijeom saesbyeoli

• Južná Kórea 편의점 샛별이 (viac)

Bývalá potížistka se uchází o práci v obchodě se smíšeným zbožím, který vlastní stejný muž, se kterým se ji již před lety skřížily cesty. (vavsek)

skorpik42

Celkom som sa tešila na tento seriál, nakoľko mám obidvoch hlavných hrdinov rada, ale nejako som im neprišla na chuť. Chémia medzi nimi bola nulová a iba som odratavala diely, kedy to skončí. Sklamanie... ()

Magicbaobab

Dobře obsazená komedie, ale nijak neoslnila. Začala jsem sledovat hlavně kvůli Chang-wookovi. Ten tu ale bohužel pokračuje ve stopách uječeného Melting me Softly. Ačkoli prostoru měli oba hlavní herci dost, nic moc kvalitního nepředvedli. Ostatní postavy byly většinu času ukřičené, ublížené či jinak nesnesitelné, seriál má navíc i na korejce dost pomalý vývoj, teprve v cca 12 díle se hlavní pár poprvé obejme, takže je označení romantický žánr v tomto případě dost nadnesené. Upřímně, pár hlavních postav se mi ani moc nehodil k sobě, chyběla mi mezi nimi chemie a snaha brát to trochu vážně. Pořád se jen oťukávali a kde nic, tu nic. Nehledě na to že postava Saet-Byul nebyla kdovíjak uvěřitelná. Chudá holka z ulice, která má krásné oblečení a je stále načesaná a LOL dokonce na podpadcích... Nějak jsem si na ni nedokázala zvyknout. V kostce - neurazí, nenadchne. ()

vavsek

Prdlá romantická komedie, sledující život a každodenní strasti lidí v obchodě se smíšeným zbožím. Jelikož je Chang-wook Ji o 12 let starší, než jeho herecká kolegyně Yoo-jeong Kim, tak se romantických scén moc nedočkáte, spíš jen takových příslibů. Ty vždy nakonec někdo vyruší a doufáte, že si tu scénku dvojice zopakuje příště, kdy už nebudou někým vyrušeni, ale bohužel. To by mi asi tak nevadilo, jako překombinované a přeanimované fight scény, které se táhly od prvního dílu, ale časem se objevovaly spíše sporadicky, za což jsem byl také rád. Příběh ukazuje nejen linku hlavní dvojice, ale také jejich rodin, partnerů a přátel, takže o nabitost zde není nouze. Ovšem všechny linky nejsou tak kvalitní, jako ty jiné a řekl bych, že jejich zakončení kolikrát sice s rádoby endingem bylo odbyté. Přišlo mi to jako zametené pod stůl, což ve finále znamenalo, že se na postavy zapomnělo a v seriálu se ani dále neobjevily. Nějaké postavy mi byly nesympatické, ale zároveň měly fajn vývoj průběhem seriálu. Celkově jsem od seriálu čekal trochu víc, především kvůli skvělému obsazení hlavní dvojice, ale ve finále prostředí bylo zajímavé, takové z každodenního života. Takže za mě dobrá oddechovka, se super chemií hlavní dvojice, bylo skvělé sledovat jejich radostné chvíle v obchodě. A v poslední řadě podotknu skvělej soundtrack, kde každá píseň má něco do sebe, což korejci hudbu k jejich filmům a seriálům prostě umí. ()

Andrea1717

Príjemná komediálna romantika, hrdina rozpačitý poctivec a hrdinka mladučká bitkárka, postupne sa osudy rozuzľovali, dvojica sa zbližovala, o vtipné scény nie je núdza, na nervy mi išla akurát jeho ukričaná matka. Romantických scén bolo máličko a vždy skončili "vyrušením" alebo nejakou srandou, to mi trošku vadilo, chémia medzi postavami sa nemala ako a kam vyvýjať. Záverečná scéna zostala tiež niekde v polovici. Ale inak sa mi to páčilo, dobre sa to pozeralo a zaujalo, ale duša tých "bezhraničných" romantikov si celkom na svoje nepríde. ()

CaladanChmur

Kdyby se hlavní hrdina choval alespoň trochu normálněji vzhledem k tomu, jak o něm mluví čas od času jiné postavy ( slušný, nesnáší nespravedlnost, raději pomůže druhým atd. ) a nebyl scénáristy vykreslený spíše jako impulzivní nerozhodný hlupák a kdyby tam nebyly tak lacině napsané postavy jako například otec a sestra (kterým okrádání vlastní rodiny, a nebo i jen lhaní a parazitování na ní, přijde zcela normální a spíše jako hra) nebo webtoon ilustrátor. Kdyby se navíc autoři  vyhnuli občasným opravdu stupidním situacím ( těsně po operaci slepého střeva hlavní hrdinka strčí do kapsy i Jackie Chana a jiné). Tak by to bylo možná i na 4 hvězdy. Takhle jsem víc trpěl, než se bavil..za mě byly sympatické postavy pouze Jung Saet Byeol a matka Choi Daye Hyuna...a to mi přijde na 16 dílný seriál sakra málo. Jinak po technické stránce se jedná o slušnou korejskou věc, která ale ničím v tomto směru taktéž nevyčnívá. 60% ()