Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát. (Netflix)

Adinka

Telenovela, která se tváří jako kvalitní detektivka. Postavy spočítate na prstě jedné ruky, takže se musí celou dobu chovat úplně debilně, aby se to zvládlo natáhnout na 18 dílů. Herci máchaj rukama, brečí se mlátí se jak pominutí. Kromě příbuzných spí každý s každým. Když už si myslíte, že se něco vyřešilo, zjistíte, že to byl jenom sen nebo halucinace. Chápu, že si občas scénárista potřebuje pomoct, ale tady se jedná úplně nesmyslně. Na logické otázky nedostanete odpověď. Vůbec nechápete, jak se bývalý policista dostává k některým informacím. Jak se může dospělá ženská zamilovat po jedné noci a celou dobu to řešit. Vlastně není pochopitelné ani to obsazení. Matku hraje 36letá herečka a dceru 22letá herečka, takže vypadají jako spolužačky. Od 8 dílů jsem jenom kroutila hlavou a dokoukala ze zvědavosti, kam až tohle může dojít. Scénárista se opravdu nezalekl ničeho. ()

yvona

Rozhodně se nejedná o žádnou telenovelu, ale thriller se vším všudy, který vás přibije k monitoru. Erotické scény jen zvyšují dramatičnost a to skvěle. Obdivuji tvůrce,že udrželi napětí celých 18 epizod a to bez hluchých míst, bez vaty, bez hluchých míst nebo nesmyslných dialogů. Je to promyšlené od začátku do samotného konce. PS jediná kráva je Zoe :)))) ()

earl hickey

Čím víc dílů, tím lepší (hodnoceno po šestém díle - 4 hvězdy). Je to sice trochu jak telenovela😀, ale jsem zvědavý jak to bude dál a dostává to i zajímavou zápletku. A Alma (Maite Perroni), tak ta mi zlomila srdce😍😍😍. Po dokoukání musím dát dvě hvězdy, fakt to nešlo. Konec překombinovaný, prostě mexická telenovela. ()

Hashirama

Z dramaturgického hlediska oceňuju snahu obcházet divákova očekávání, což se seriálu daří docela aktivně téměř po celou více než štědrou dotaci epizod (která by snesla menší redukci). Bohužel s tím jde ruku v ruce neschopnost povznést se nad zažité a na domácím trhu v podstatě povinné telenovelové základy, které s sebou přinášejí dost pro soudného evropského diváka nežádoucích vedlejších účinků. Ta okatá snaha vplétat do sebe všechny příběhové archy všech postav za každou cenu, neustále se spoléhat na nespolehlivé vyprávění a prvoplánové berličky typu halucinace, aby se vygeneroval další šokující cliffhanger, nezdravě přehnaná dramatičnost a samozřejmě afektované a hysterické postavy, které (bez ohledu na věk) víceméně nejsou schopny cokoliv logicky řešit a jejich odpověď na všechno je si s někým zašukat, to jsou všechno kořeny, které jsou latinské tvorbě vlastní, a jak vidno, ani pokus o napínavé detektivní drama je nedokáže nechat ladem. Ve výsledku dost přehrocená a překombinovaná etuda pro patnáctileté teenky, které si ujíždějí na fuckboy charakterech a na efekt zaranžovaných bezuzdných sexuálních scénách jak z reklamy na Victoria’s Secret. Stejně lze doporučit i zoufale vyprahlým obstarožním hospodyňkám a jejich kočkám. Tradiční pokusy Netflixu o udávání liberální společenské agendy už pak ani nemá cenu zmiňovat, berte nebo nechte. Ovšem přiznejme si, že holky jsou tu výstavní, takže se těm náruživým padesátníkům ani nelze moc divit, a mít to o osm dílů míň, možná, ale opravdu jen možná bych byl býval shovívavější. 4/10 ()

sofiapetra

Zvláštní patvar.  Není to klasická telenovela, nad kterou by se dalo snadno ušklíbat, je to zajímavější. Hodně sexuálních scén, ale takových uhlazenych a vlastně hezkých, takže nic pro fajnšmekry. Snové scény kontra docela dost zvratů. Ale hlavně má 1. série 18 dílů, což je masakr. Druhou už nedám, ani když mi byla Alba dost sympatická. ()