Max měl vždy zabijácký půvab. Doslova. Alexandra si nemůže dovolit žádné silné emoce, protože její vlastní srdce ji může zabít. Když je osud svede dohromady, začnou pociťovat neobyčejné spojení. Mohou však s takovými hendikepy očekávat něco víc? (Filmbox)

angel74

Nápaditý scénář stál u zrodu povedeného teengerovského filmu, který vypráví o tom, že i ti největší životní smolaři si zaslouží alespoň jednou jedinkrát poznat oboustrannou lásku jako trám. Tragický příběh s celkem originální zápletkou a existenciálním přesahem je dojemný až k zalknutí, a přitom báječně odlehčený nenásilným humorem. Užila jsem si to i díky výborně zvolenému hudebnímu doprovodu měrou vrchovatou. (85%) ()

pumpkinqueen

Neoriginální love story v naprosto originálním převleku. Důkaz, že i s romantickým klišé se dá naložit nově a neokoukaně! Příjemné postavy i prostředí, vtipně podivný humor (ten já můžu) a stopáž tak akorát - ideální jednohubka na páteční večer. Dlouho jsem si takhle neužila romantickou komedii. A na fešáka Brandona Flynna byla skutečně radost (ne)pohledět. ()

veru_needy

Max se narodil s příliš hezkým obličejem, který když někdo zahlédne, zemře. To ho přivádí k šílenství, má deprese a svůj život nemá rád. Studuje doma a kromě jednoho kamaráda se s ním nikdo nebaví. Jednoho dne ale pozná Alex a jeho život se otočí o 360 stupňů. Tento snímek je jednoduše úžasný. Zamilovala jsem se hned po shlédnutí traileru. Je to neotřelé, neokoukané a i přesto, že je to vlastně moderní film, moc modernosti v něm neshledáte. Hlavní představitelé se oblékají jako v 90. letech, hrají staré pixelové hry, a jejich koníčky se také zrovna moc moderním směrem neubírají. Celý koncept tohoto filmu je spíše vážnější, ovšem ho hezky doplňuje nenásilný a zároveň velice přívětivý humor, díky němuž opravdu nemáte pocit, že sledujete klišovité teen drama. A ne jen to, postavy jsou také velice sympatické a tak přirizeně milé. Jedná se o velice upřímný snímek. A i přes nějaké ty humorné scénky, nečekejte vyloženou komedii. Jde o trpko-sladký srdečný příběh. Závěr byl velice pěkný a procítěný. - "The last thing Alex taught me was, that those that see me for me don't find my face to be the most attractive part. Unconditional love is the immunity." ()

misterz

Zaujímavý fantasy prvok, to sa musí nechať. A k tomu ešte aj prevedený na totálnu hovadinu. No dejová linka v konečnom dôsledku bavila, i keď sa to samozrejme nezaobišlo bez veľkej dávky pátosu. A hlavne, to všetko medzi tými dvomi sa dalo čakať, každý jeden film z USA na túto tému ide podľa tejto šablóny. Priemer. 60/100 ()

Shitonit

Trochu dětský, trochu hluboký, zajímavé téma, které mě od začátku pilo krev, páč čumět celej film na zafačovanýho mladíka se mi moc nechtělo. Naštěstí jsem přetrpěl přemoudřelý oduchvno na počátku, přenesl jsem se sám přes svou pýchu, a dostal jsem docela fajn nášup, ze kterýho jsem nakonec i slzu uronil. ()

• V čase 15:28 vysype Alex (Julia Goldani Telles) všechny bonbóny do řeky, ale v následujícím střihu (16:28) je pytlík zase plný. (qwentin)