Na staveništi je v jámě pro betonovou základovou desku objeveno tělo muže napíchnuté na železné výztuže. Koroner konstatuje, že oběť byla ještě před tím, než ji někdo shodil do základů, drsně zmlácena. Místo posledního mobilního hovoru zavražděného lokalizují na dálničním odpočívadle, kde objeví jeho auto a poblíž něho na zemi i stopy krve. Magda s Martinem se snaží přijít na to, s kým a proč se tady oběť setkala, kdo ji odvezl „dorazit“ na staveniště a jaký byl jeho motiv. (Česká televize)

GeminiK

To zase byla slátanina. A ty prostoduché spoilery. Že v tom má prsty bejvalka jsem věděla od chvíle, kdy upustila klíče na rohožku se skvrnami od kečupu. Celé se to nějak vleče. Zbytečné scény viz. procházka přírodou zanášejícího manžela s kolegyní. Proč si třeba z toho courání vysokou trávou nepřinesl domu klíště. Mohl pak starý vysvětlovat kde k němu přišel a scéna by měla alespoň trochu smysl. ()

Chudobka

Únavný Hanuš, nevěrník Plesl se pořád někde fláká, zatímco jeho žena skoro nepřetržitě pracuje, rapující Vyorálkův syn (to už mi hlava vůbec nebere) a Rázlovou rodina pustí na výlet do ciziny. Jak mám ráda Plesla, tady je mi ho fakt líto. Čekám, kdy ho špičková kriminalistka odhalí. Už aby to bylo, třeba bych se dočkala nějakého vzrušení. ()

IvcaSammet

Vedlejší soukromé linky jsou sice stále na odpad, případ byl ale aspoň tentokrát o něco lepší a zajímavější, i když ne o moc. Proto jedna hvězdička. Je sice pravda, že mi rozuzlení přišlo příliš nelogické, aspoň jsem ale neměla pocit, že se dívám na parodii. SPOILERY!! A to i přes to, že scéna s "volavkou" byla nejen recyklovaná z první epizody a zároveň byla taky stejně trapná a amatérská. O smrti druhé oběti ani nemluvím. Bohužel začíná pokulhávat i dějová linka s Miroslavem Hanušem. To so tvůrci opravdu myslí, že jsou policajti takoví idioti, aby jim nedošlo, že ta hokejová karta byla nastrčená? Uvidíme, jakým směrem tato dějová linka povede, ale začínám mít obavy, že i tady pujdou tvůrci do absurdity. ()

oskiii

Je to čím dál větší nuda, ale pro nás Ostraváky se najdou i úsměvné momenty. Třeba ta “honička” Ostravou. Jeli do Michálkovic, přitom na opačnou stranu směrem od centra (i když ve dvou po sobě jdoucích záběrech jeli jednou ulicí tam i zpátky) a ještě zmíní blízkou Rudnou…která je úplně někde jinde. Linka s Mírou Hanušem je zdlouhavá a to je seriál teprve v půlce. ()

• V obrazu z průzkumu Octavie zavražděného, cca v čase 18:45, kriminalistický technik po otevření kufru připaží holou levou ruku bez rukavice, kterou si v předchozím záběru nasadil. (mikulin)