kaylin

Původně natočeno jako seriál, který má celkem 12 dílů, každý plus mínus 15 minut a vždy končí otevřeně, aby měli diváci důvod se podívat na další díl. Má to být akční, ale je to hodně se opakující, nejvíce je to vidět na postavě monstra, chudáka humra, který má být obrovský. Opakují se exteriéry i interiéry a popravdě hlavní postava stojí za prd. ()

Oktavianus

Nevěřím sám sobě, že seriálu společnosti Republic uděluju celé tři hvězdy - ale přesto je dám. Ačkoli trpí tímtéž, co ostatní seriály - na kraťoučkém rozpětí 13 minut (včetně titulků) jednoho dílu se musí odehrát ledacos, takže je to šablonovité, plné rvaček, přestřelek a podobných únavných nesmyslů, ale tentokrát mě to fakt bavilo. Asi za to mohla hezky nasnímaná (studiová) džungle, tak nějak jsem té Africe fakt věřil. Vzhledem k mé lásce k monstrům všeho druhu pomohl také velký rak s extra neohrabanými klepety, hlavní hrdinka v podání Phyllis Coatesové byla celkem sympaťačka a ani Myron Healey jako protřelý lovec Larry Sanders nebyl tak klaďasovsky na pěst jako všichni klaďasové. Domorodci se zdáli být docela hroziví a nebezpeční a prostě celé to na mě působilo nesmírně příjemným a starosvětsky dobrodružným dojmem. Jako - pět hvězd od LADASE je samozřejmě debilita, naopak pochopím, když dáte hvězd méně než já; ale můj dojem z tohoto seriálu je nečekaně pozitivní. ()