V roce 1958 v malém městečku Ferren Woods zabila parta mladíků postiženého chlapce Tommyho. Místní čarodějnice, která se o něj starala, jej pohřbila a celá léta pečovala o jeho hrob, ale neusilovala o pomstu, i když znala kouzlo na oživení mrtvých. Po pětatřiceti letech se do městečka vrací šerif Bradock i se svojí problémovou dcerou. Ta se ihned dala dohromady s partou místních, stejně problémových teenagerů. Když při bujaré projížďce srazí starou čarodějnici autem, jdou se sice nejprve přesvědčit, zda je žena v pořádku, ale nakonec ji šéf party Danny uhodí a sebere jí kouzlo na oživování mrtvých. Mladí vykopou hrob, na který cestou narazili a kouzlo použijí. Netuší však, že oživili démona pohřbeného v těle Tommyho, který se nejprve vypořádá s těmi, co jej zabili, a pak půjde po těch, co zavinili smrt jediné bytosti, která se o něj starala. Kolotoč krve a pomsty začíná. (oficiálny text distribútora)

PetrPan

Ve dvojce se Tykvohlav stává pouze reinkarnací kdysi zavražděného chlapce a byť svou pomstu na provinilcích vykonává stejně nelítostně jako dřív, jeho krutost pro tentokrát bohužel zná mezí a na konci je Vám ho až líto. Typické béčko devadesátých let s přihlouplou partičkou pubescentů potěší maximálně jednou či dvěma scénami Tykvohlavových poprav, třeba odtržení hlavy bylo moc fajn, ve zbytku se prokousávate předvídatelnou nudou. Pro mě nejhorší díl celé série. ()

JohnnyD

Generické béčkové pokračovanie, ktoré je dosť mizerne zrežírované a obsahuje komplet klišé podobných filmov vrátane tínedžerov obsadených 25+ ročnými hercami. Ale Pumpkinhead je sympaťák a zjavuje sa dosť často a mordy sú tiež obstojné, takže kompletizátori hororových sérií tu neutrpia až také ujmy ako pri iných treťotriednych lahôdkach. ()

Campbell

Ne zrovna moc dobré pokračování parádního filmu od Winstona. Tohle pokračování postrádá 2 věci atmosféru která se dala v prvním díle krájet a monstrum. Neříkám že je špatné, maska je povedené ale v prvním díle se mi zdála lepší hlavně díky pohybu které byly lepší. Gore se tentokrát nekoná a mrtvol je poměrně málo. Ale na druhou stranu jsem se celkem bavil a po dokoukání jsem nějak moc nelitoval. Herci byly příšerní hlavně ten šerif a ten jeho řev ke konci byl příšerný. A stará čarodějnice se taky moc nepovedla. Průměrné pokračování. ()

Kusko.t2

Rozhodne viac komédia ako horor, spočiatku celkom milá a to hlavne vďaka množstvu odkazov na známe horory. Netrvá dlho a skĺzne to všetko do podpriemerného bahna. Dalo by sa povedať, že je to také pokračovanie naopak. Postihlo to napríklad žáner ako taký – predtým horor – teraz komédia, dobré herecké výkony – zlé herecké výkony, atmosféra hutná – atmosféra riedka, a v neposlednej rade ako keby už zdegenerované monštrum. Asi zlá krv. Lacné béčko, ktoré po pôvodnom Pumpkinheadovi na úrovni skôr nepoteší. ()

Nikolas__

Bohužel. Tento díl už se mi příliš nelíbil. Jsem velký fanoušek skvělého béčka Pumpkinhead z roku 1988, a toto pokračování není ono. Postavy jsou absolutně příšerné, stejně jako téměř nulová atmosféra. Každopádně začátek, a design hlavního monstra je absolutně skvělý. Bohužel, nic jiného druhý "Démon pomsty" nenabízí. ()

• Natáčanie filmu trvalo 24 dní. (beso74)
  • Dom sudcu Dixona je ten istý, aký bol použitý pri natáčaní hororu Motel Hell (1980). (beso74)