Marze

Je to druh nesmyslných filmů, ale užijete si zábavu. Dívka z Ghaziabadu což je velké předměstí indického Dílí, ale také vesnice v Pákistánu což mi asi uniklo, si dá svůj profil na online seznamce a od toho se odvíjí zápletka. Jsou zde humorné rozdíly mezi Pákistánci a Indy. Díky Kiaře Advani je film pohledný. Zasloužila by si lepší roli v lepším filmu. Nechybí typické Bollywoodské chytlavé energické písničky. ()

Aljak

Potenciál tam bol, keďže principiálne a námetovo to bolo vcelku nádejné... ale to teatrálno-stupídne prevedenie to úplne celé zahrabalo pod úroveň priemeru. Zápletka s nádychom sarkazmu a irónie osudu pôsobila schopne, no prihlúple správanie hlavnej "hrdinky" spôsobilo úplný úpadok filmového zážitku. Prekvapujúcou prednosťou celého filmu boli dialógy s esenciou irónie a dôvtipu - a aspoň tie to ako tak zachraňovali. Škoda, že sa to isté nedá povedať aj o kompozícii a deji tejto "drámy". Viac ako 2* tomu dať nedokážem. ()

marrjaana

Je to hloupoučké, ale zároveň strašně milé a hravé. Dialogy (a nejlepší kamarádka hrdinky) jsou místy opravdu pitomé a některé scény ohledně policejních vyšetřovacích metod bych asi z filmu vypustila, protože se mi do filmu nehodily. Ale já si to i tak užila a neskutečně jsem se u toho nasmála. ()