Akční snímek natočený podle úspěšného komiksu. Policistka Sára Pezzini získá při pronásledování vraha svého otce magickou zbraň, která jí poskytuje nadpřirozené schopnosti. Takto vyzbrojena začne Sára sjednávat v ulicích New Yorku spravedlnost. (Hans.)

PKD

Sára P. nebyla špatně obsazená a comics mám rád, proto mě mrzí, že tu došlo k tolika změnám, že to už nejde skoro považovat za Witchblade. Hl.průser je totiž v samotné zbraní Witchblade,k která je tu pouhou atrapou, kterou někdo ukradl z brnění Johanky z Arku. Eh? Je to škoda, že comics, který vycházel 15let, takto dopadl. Když totiž nemám peníze na to, abych mohl vyrobit vnímajícího nadpřirozeného symbionta, který se maskuje jako náramkové hodinky, tak se na to mám vykašlat! A ne, aby tam pobíhala slečna s kovovou středověkou rukavicí. To má být vtip? Promiň Sáro, to nebylo vůči tobě fér. ()

-tHESWINe- odpad!

No ... první půlku filmu (pokud se to tak dá nazvat) jsem trávil v němém úžasu. Potom už jsem se jen smál, otřesnému scénáři, lamerským efektům a děsivým hereckým výkonům. A to mám původní komix docela rád ... ()

choze odpad!

Ubohý televizní pilot k seriálu stanice TNT podle stejnojmenného populárního comicsu nakladatelství Top Cow, který u nás vyšel na VHS (film, ne comics). Otřesně naivní a impotentní rádoby cool režie, primitivní nechtěně komický scénář, hyperepileptický střih kurvící i bez toho debilní akční scény, úděsné triky s pár nepovedenými bullitt timy, nevýrazný záporák a v hlavní roli zde nijak zvlášť hezké, zato pořádně tvrdé herecké dřevo Yancy Butler (ŽIVÝ TERČ, ZÓNA ÚNIKU). Ještě děsivější než existence podobného snímku je fakt, že odstartoval v Americe velmi úspěšný (předpokládám, že stejně kvalitní) televizní seriál. Vyhněte se téhle blitce pořádným obloukem. ()