Ted Lasso - Série 2

(séria)
Komédia / Dráma / Športový
USA, 2021, 7 h 46 min (Minutáž: 30–49 min)

vyfuk

Ted Lasso prostě asi patří k něčemu co asi skoro vymizelo, nebo zdali to vůbec někdy existovalo. Bylo to feeling good show, která ve vás asi hlavně vyvolala nějakou úroveň optimismu a potěšení. Pro někoho asi super, ale já po druhé sérii, která sice byla fajn mi ale nedala nic extra nového do života. A asi si dokážu suplovat nějaký optimismus jinak než přes hodiny ztracené na seriálu, který pro mě nemá moc smysl. ()

J*A*S*M

Jako jo, hezký, vývoj postav, seriózní témata, deprese, léčíme si bolístky, oproti první řadě posun v ambicích. Ale kurva, já tohle zrovna od Teda Lassa fakt nechtěl. První série mě dostala právě proto, že každá epizoda byla takovým příjemným závanem dobré nálady, bylo to milý, bylo to vtipný, bylo to nenáročný. O druhé sérii lze toto říct jen čásetčně. ()

fixaman

Musím říct, že tuhle změnu jsem nepochopil. V polovině série se Ted Lasso proměnil z půlhodinového feel good sitcomu v téměř hodinovou celkem tuctovou dramatickou vztahovku plnou deprese. Původně naprosto jedinečný seriál absolutně domrvili a mě to vážně mrzí. Jediné, čeho si cením je díl s koučem Beardem, který byl absolutně parádní. Třetí sérii dám šanci, ale moc od ní po tomhle nečekám. Taková škoda. ()

majo0007 odpad!

Tak ako som bol nadšený prvou sériou, tak som sklamaný druhou. Postava Teda odstavená nie na druhú koľaj, ale totálne mimo. A keď sa dostane do záberu, rieši sa jeho nervové zrútenie nasilo nastrčenou postavou cvokdoktorky, samozrejme čokofarby. Humor z jednotky sa vyparil, miesto toho tu máme nudné socio-tlachanie. ()

Kopi1

O něco slabší než první série, hlavně kvůli věnování se hodně vedlejším postavám v klubu, ale i tak se na to furt kouká dobře a kvalitu si to udržuje. Poznáme více do hloubky Teda, téměř každá vedlejší postava měla díl jenom o nich a ke konci se to tak nějak vše seběhlo a navnadilo na 3.sérii, na kterou se rád kouknu, ale nebude to něco, na co bych netrpělivě čekal. Nejvíc jsem si oblíbil asi postavu terapeutky, která byla výborná a skvěle napsaná, epizoda s Vánoci asi nejhezčí a nejvtipnější moment v poslední epizodě finální rozhovor s Akufem. ()