První den Tedova koučování a fanoušci nejsou spokojení. Ted neudělá velký pokrok, ale ani po prvním zápase ho nepřechází nadšení. (Apple TV+)

Trevor

Tréner Ted Lasso sa bližšie zoznamuje s pomermi v klube a jeho majiteľka svojho športového riaditeľa poverí tajnou úlohou...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Remivsremi

Ted je opravdu výborný kouč, protože se snaží svůj tým pochopit a v kabině vytvořit pozitivní atmosféru, která pochválí místo aby zatracovala. Pod nohy mu ale budou létat klacky ze všech stran. Jak se s tím vypořádá? ()

Sany33

Príbeh: Coach Lasso sa bližšie zoznamuje s pomermi v kabíne. Zdvíha morálku svojím vlastným spôsobom a hrá na nervy majiteľke, ktorá ho chce za každú cenu zdiskreditovať. Prevedenie: Ak sa chce tréner dozvedieť viac o svojich hráčoch musí sa im trocha dostať do súkromia. Pocity: Páčilo sa mi, že sa vtipné momenty striedali s emočnými a má to veľmi dobrú gradáciu. Na plý počet to ešte nie je ale páči sa mi kam sa to uberá. 74% ()