Někteří hráči Chrtů zamíří domů kvůli reprezentačním zápasům. Edwin Akufo má podnikatelský plán a přijde s ním za Rebeccou. (Apple TV+)

William_

Jsem rád, že si seriál vzal na paškál (a taky pěkně odsoudil) stupidní nápad uspořádání fotbalové SUPER LIGY, která naštěstí i v realitě zůstala jen u pár článků ve sportovních časopisech a nestala se realitou. Celkově se jedná o díl, ve kterém Teda uvidíme asi pouze ve 4 scénách, avšak hned v té první, kde se hráči dozvědí nominace do reprezentace a Ted se zeptá snědého hráče: "Ty si Švýcar?" a on odpoví: "No jasně, nevypadám tak?", mě absolutně rozsekala. Asi zatím nejlepší epizoda 3. série. Zároveň si všímám že začátek a závěr této série je kvalitnější než její prostředek. PS: mini vtípek s tím, že Rus se jednání o superlize účastnit nemůže taky pobavil. ()

BIG.NINE.CF

A je to opět tady - "Ted Lasso" momenty (ty co tak pěkně umí zahřát u srdíčka) Zase jeden z top dílů, který nám dává vše a je tím, proč tento seriál tak milujeme. Bravo!!! Už teď vím, že tohle mi bude neskutečně moc chybět. ()