Přátelství Colina a Isaaca projde těžkou zkouškou. Roy půjde na tiskovou konferenci. (Apple TV+)

William_

Po několika průměrnějších epizodách se vracíme na plný plyn a ten to díl byl naprosto skvěle napsán, zahrán a moc mě bavil. Škoda že takto nemohly vypadat i předešlé díly. Asi si scénáristé dali volno. ()

Remivsremi

Krásně zvládnuté a přirozené. Tak by se mělo přistupovat k tématům jako sexualita. Postava není definovaná pouze tou jednou vlastností. Má své přednosti i negativa a to, koho preferuje je jen další skládačka v celkovém obrazu charakteru postavy. ()

Fifer

Sledovat fotbal v TV mě nebaví. Ale baví mě Ted Lasso. Poslední díl navíc otevírá témata homosexuality ve fotbalových šatnách a chování diváků na stadionech. A dělá to opravdu skvělým způsobem. Smál jsem se a byl jsem dojatý. ()

Hellierer

Zhruba takhle se má pracovat s LGBTQ+ tematikou. Tvůrci jasně rozumí svým postavám, kdy každá, i ta vyloženě úplně vedlejší, má svou jasnou osobnost, za kterou ji budete milovat. Seriál, který vám zlepší i ten nejzk**venější den. A zároveň neskutečná droga, již se nelze nabažit. ()

imaginer21

Ted Lasso je v současnosti asi to nejlepší v rámci žánru "dramady", co běží. Jen mi trošičku začíná vadit, že se odklání od svého původního směru, tedy od modelu "jak se optimistický chlápek ve fotbalovém buranově našel a dovedl vše a všechny změnit k lepšímu". Ted je tu prakticky upozaděn, koukáme hlavně na problémy i radosti z odlišné sexuality vedlejších postav. Asi fajn, jistě to k tématu pořád patří, jen bych chtěl zpátky tu hlavní linku. Citlivé a moc povedené to každopádně je, to beze sporu. ()

Martas66

Moji prarodiče spolu byli šťastně 51 let, protože spolu nemluvili🤣🤣....Jinak homo témata jsou tu tak přirozeně a lidský podané, klobouk dolů, takhle by to mělo vypadat, když už 👍🏻 ()