Chrti vyzkoušejí novou taktiku a hráči budou muset začít přemýšlet jinak, než jsou zvyklí. Sam chce v Ola’s pohostit někoho výjimečného. (Apple TV+)

William_

Moc se mi nelíbí dějová linka s Keeley a Jackem, kterou jsem už viděl asi v 20 dalších filmech/seriálech a zatím mě ničím nebaví/nepřekvapuje/nenaplňuje. Je taková bezduchá a vždy se těším až skončí a děj se přesune jinam. Celkově mi tato epizoda přišla oproti ostatním (nadstandartním) taková slabší. I přes to si 3. séri vede na výbornou. ()

Dusty56

Nadprůměrný díl, který měl v podstatě všechno. To nejdůležitější pro mě bylo, že mě dokázal bavit, při tréninku jsem se smál hodně dlouho. Závěrem v restauraci zase ukázal lidskou část. Plus se mi líbí, že tvůrci prostě nemají potřebu ze všeho dělat obří happyend, vždycky najdou malý vítězství, kterýho se můžou držet (speciálně Ted toho využívá). Na druhou stranu musím říct, že mě už delší dobu nebaví linie s Keeley, která celou třetí sérii spíš vyrušuje a bohužel také Nathan se dost odpoutal od středu dění. Takže vinou nezajímavých linií musím hodnotit jinak možná jeden z nejlepších dílů seriálu jen za čtyři. ()