Ted Lasso - Série 3

(séria)
Komédia / Dráma / Športový
USA, 2023, 11 h 3 min (Minutáž: 43–78 min)

Soweek

Poslední dobou těch 5 hvězd rozdávám nějak často, ale poslední série Teda Lassa si to prostě také zaslouží. Pryč jsou depresivní témata a vnitřní boje z druhé série, poslední série se opět veze na vyloženě optimistické vlně. Není to žádný zázrak, ale po každé epizodě prostě odcházíte s krásným a šťastným pocitem, protože příběhy AFC Richmond naprosto hřejí na srdci. Pokud hledáte seriál, který Vám vykouzlí úsměv na rtech a zahřeje na duši, Ted je ta správná volba. ()

Streeper

Super série plná emocí, rozuzlení a vysněného konce. Upřímně doufám, že vznikne nějaký spin off, který by se třeba věnoval jen Richmondu jako takovému. I když spíš tipuju, že pokud něco vznikne, tak se to bude zaměřovat na ženský fotbalový tým Richmond a že konec této série byla taková menší nápověda. Ale upřímně, nebránila bych se. Pokud si to stále uchová tu emotivnost a zároveň vtip, tak sem s tím. ()

DwayneJohnson

Možné spoilery!!! Tuhle jsem někde četl, že v každém novém seriálu na západě bude, nebo má snad být nové pravidlo. Procentuální zastoupení všech možných menšin a sexuálních minorit.  Už v Sex Education to bylo v poslední řadě hodně přitažené za vlasy a teď do musí dát i sem. Beru jako samozřejmost, že hraje v Anglii spousta cizinců , zkousnu gaye v mužstvu, ale moje oblíbená Keeley? Wtf? To mi úplně sebralo vítr z plachet, protože jinak jsem si tenhle seriál opravdu dost užíval a nakonec musím pálit se slzou v oku jen za poctivé čtyři hvězdy. I přes výtečný, poslední díl. ()

marhoul

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko, sedíš tu u cesty, stane se neštěstí... Ulepená sračka. Neuvěřitelný sešup dolů, Hallmark se může jít bodnout. Z milého, sympatického, vtipného obsahu z první, luxusní, série nezbylo nic, díly nataženy na hodinu, plytké, uondané, Lasso zmizel, rozplynul se, naopak vyplavalo pitvoření, škleby na sílu, nucené štěstí, nevkusný patos a ten násilně natlačený ultrakorekthard2xxl? Ale budiž, ok, proti gustu.. Nejsmutnější na celé taškařici však je, že tohle natáčení viditelně nebavilo žádného z představitelů úvodní řady. Velká škoda! Jedna za pár skvělých scén a za Jamieho, ten, snad jediný, se do svého neherectví opřel. A šlo mu to. ()

sochoking

Emociami napumpovaná časť poslednej epizody vypadala, akoby si to najlepšie, o ktoré ukrátili sračkové časti 5,6,7 a 8, tvorcovia seriálu špeciálne nachystali na nás na samotný záver. Cítiť rozlúčku s fotbalovou rodinou a ja som presiaknutý smútkom, ktorý som naposledy cítil snád len u P*R*I*A*T*E*L*O*V, ked končili ! Ale i radosťou, lebo v tom najlepšom sa musí vedieť prestať. Tretia sezona nebola u mňa tou najlepšou, to bola dvojka, no záver trojky je niečo, čo tu už dlho nikdy nebolo: absolútne perfektné načasovanie emocií, ktoré v divákovi zanechajú pocit, že bol súčasťou rodiny, ktorá mu bude ešte dlho chýbať. ()

• Ted Lasso (Jason Sudeikis) odlétá z Anglie přímým letem do Kansas City z letiště Londýn Stansted. Nejenže z letiště Stansted nikdy žádný přímý let do Kansas City neletěl, toto letiště v roce 2023 nemělo ani žádné přímé spojení do USA. (machonza)
  • Ve 37. minutě zazní komentář, že AFC Richmond zaznamenal šesté vítězství v řadě, ale přitom se zároveň v obraze objeví tabulka, ve které má klub pět vítězství a jednu remízu. (raininface)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD