Wacoslav1

Tak po šestce která byla ultimátní Guilty pleasure a mám ji okomentovanou už z minulosti se v sedmičce tlačí ještě víc na pilu a už je z toho dějově totální úlet, ale mě to bavilo. Konečně a to až z příchodem posledních dílů, tahle série pochopila o čem má tohle bejt a přestali to brát smrtelně vážně.55% ()

skipercak

Standardna Krvava past, tentokrat v style Utecenca. Dragon v uvode zmlati par typkov v bare a da sa dokopy s nejakou stetkou, vdaka ktorej sa namoci do poriadneho svinstva. Skratka v nespravnom case, na nespravnom mieste. ()

pravo

Po pozretí zopár filmov zo série Bloodfist musím priznať, že patrí filmársky k jednej z najhorších aké som mal možnosť vidieť. V tomto filme ide o jednoduchý (ako vždy) scenár, keď postava Dona Wilsona v snahe pomôcť atraktívnej slečne sa zapletie do nebezpečnej hry so skorumpovanými policajtmi. Don Wilson je tak okrem svojho bojového umenia nútený použiť aj strelné zbrane. Ak by sa v budúcnosti mal vyhlasovať herec s najmenším viditeľným posunom v herectve, tak Don Wilson by bol horúcim kandidátom, pretože jeho herectvo vyzerá akoby zaspal na štarte. Slabý scenár, nepresvedčivé herectvo či slabá réžia síce dávajú možnosť hodnotiť tento film čo najnižším hodnotením, ale keďže to nebol prvý film Bloodfistu, ktorý som videl a tak som tušil čo môžem čakať, tak moje hodnotenie je také aké je. Zmier sa s tým alebo zomri! ()

SeBig

Z Dragona se stal uprchlík. Film naštestí tak nenudil, akce a nějaký ty fighty byly a trochu mi to připomínalo GTA, když tam furt krade auta a je skoro nesmrtelnej. ()