Jake Ryan byl nejlepší. Stačí to však v boji s armádou nadrogovaných zabijáků? K tomu, aby vyhrál a přežil musí bojovat s nasazením veškeré síly a s využitím všech prvků svého bojového umění. (oficiálny text distribútora)

LION-MR.T

Tentokrát tu máme i přestřelky a na okořenění a zvyšování záporných bijců jejich sílu nějakou super látkou. Wilson využil opět příležitosti a zahrál si a to velmi dobče. Opět se tu mihnou opravdoví mistři bojového umění zajatí gansterem pro pobavení bohatých nelítostných boháčů a jejich krásných kočiček. Soubojů je tu dost,tedy pro moje uspokojení určitě dost. Moje nejoblíbenější scéna z tohle dílu je souboj zápasníka co sedí na zemi a hází se svým zlým soupeřem. ()

Caesius S. odpad!

Vskutku velmi stupidní a odfláknutý scénář a to jsem této sortě filmů ochoten odpustit hodně. V podstatě to je jedna bitka za druhou, klaďasi jsou schopní obdržet neomezený počet ran, za to záporáci omdlévají po dvou, pokud tedy nejsou nadopovaní. To by ale až tak nevadilo, kdyby aspoň souboje nebyly špatně natočené, zrežírované i sestříhané. Bohužel se jedná o důkaz, že i s mistry se dají natočit trapné bojové scény. ()

TO

Kickboxer Jake nejprve zabije maníka v ringu, poté odjede na pomoc kamarádovi, kde odrovná dalších pár otrapů, sličnou dívkou je však vlákán do pasti a odvezen do ostrovní pevnosti, kde je přinucen bojovat v ringu na život a na smrt. Asi do pěti hlavních rolí jsou obsazeni samí mistři kickboxu v čele s desetinásobným mistrem světa Donem Wilsonem, tudíž je jasné, že nepříliš komplikovaný děj dává prvořadě vyniknout choreografii akčních scén. ()

walkingdead

V podstatě průměrný akční film z přelomu 80. a 90. let, okořeněný účastí několika šampionů různých bojových sportů. Don "The Dragon" Wilson na to, že není původem herec, toho natočil dost. Tady ho doplnili mj. světový šampion těžké váhy v kickboxu a pozdější MMA zápasník Maurice Smith, světový šampion karate Timothy Baker (známý z Karate Tiger 1), světový šampion polotěžké váhy v kickboxu James Warring a světový šampion welterové váhy v karate Richard Hill. Příběh je stokrát obehraný, choreografie vcelku slušná (i když z účasti výše zmíněných šampionů se dalo vytřískat asi ještě o něco víc - a hlavně víc zápasů). A na baby má Wilson dobrý vkus, Rině Reyes to ve filmu slušelo. A nevím úplně proč, ale představitel Suova poskoka Robert Marius mi tady připomínal Herr Flicka z Gestapa:-) U mě celkově takových 55-60 %. ()

Pecival

Chtěl bych někdy vymýšlet ty příběhy k podobným béčkům. Tenhle je o nasteroidovaných kulturistech (ehm zápasnících), kteří vydrží patnáct kopaček do ksichtu a jsou fit. No aspoň to je "vědecky" zdůvodněno :) Jinak je to klasa, ale poslední půlhodka je fakt hodně bitek, což zvedá film trochu nahoru. Ženská hezká, to je taky plus. U takových filmů by mě zajímaly pocity maníků co evidentně bojové sporty znají, že vždycky musí totit takové nereálné (místy až směšné) bitky. Ale možná by to bez toho nebylo ono, kdo ví. Lepší dvě. ()