Je v Čechách něco důležitějšího než grilování? Policista Franěk (S. Majer) se místo vyšetřování věnuje ženským v osadě, Srovnal (M. Myšička) staví největší hranici na pálení čarodějnic, Arnoštka čeká na první pusu od Hynka a všichni ostatní řeší zásadní problém: která marináda na grilování je nejlepší? (Česká televize)

fabecc1222

Kdy už konečně někdo řekne českým tvůrcům, že tenhle Česko-Americký přízvuk je strašně trapnej, a reálně takhle nikdo nemluví.... Jako je třeba říct, že úplně dobré to asi už nikdy nebude, když jako klad v dílel ze vyzdvihnout to, že jsem se aspoň nenudil. ()

Untentrauer

Tolik dobrých herců a tak blbej scénář. Jakoby se nechali inspirovat Kameňákem. Polášek a jeho žid je naprosto příšernej. Měl by se držet rolí buranskej idiotů. Přízvuk na to má. ()

Emilii

No co jsem "říkala" JE TO SKVĚLÁ ŠÍLENOST!!!!!!!! To bude ještě gradovat!!!!! Petře Kolečko piš dál a víc takovejch "bláznivin" - potřebujeme si i u televize odpočinout a hlavě se zasmát!!!!!! ()

Amalberga

Tak tohle bylo slabší. Ten falešný americký přízvuk skoro fyzicky bolí. A ke všemu ta křečovitá zápletka s první láskou. Ještěže byla ta grilovačka, jinak nevím, jak bych hodnotila. P. S. Je škoda, že každý víkend nejezdí na chatu všichni "osadníci", postava Chýlkové mi chyběla. ()

toos

Je to plný karikatur, na tom se asi má zakládat vtip celýho seriálu. Hanákův Čechoameričan je už ale snad přímo karikatura karikatury. Ve dvojici Holub - Nesvačilová lze spatřit autora scénáře, jak ho povětšinou známe. Má to pár záchvěvů čehosi, ale celek klopýtá někam do neznáma. Odnikud nikam. P.S. Mám Pavlu Beretovou docela v oblibě, ale její "No, Davide" mě už irituje. ()