Komando

• Česko Speciální jednotky S.O.F. (viac)
USA / Kanada, (1997–1999), 27 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Brad Johnson, Tim Abell, Melinda Clarke, David Selby, Réal Andrews, Mark Sheppard, Dennis Rodman, David Eigenberg, Janet Jones, Gary Graham, Hector Elias (viac)

Nebezpečné výbuchy a ohnivé exploze, nejmodernější přístroje a smrtelné nebezpečí. To vše představuje seriál Speciální jednotky S.O.F., při jehož sledování budete s napětím čekat, jak se věci vyvinou, co má utajená speciální jednotka vyřešit tentokrát a jak vše nakonec dopadne. Každý týden plní tajní agenti ty nejriskantnější úkoly a jsou vysíláni na náročné a složité mise, na kterých by se nikdo jiný prostě neosvědčil. Když je nebezpečí příliš velké a riziko příliš vysoké pro jakékoli jiné útvary, jsou to právě jednotky S.O.F., které jsou vládními představiteli povolány do akce. Nebudete věřit tomu, co na obrazovkách uvidíte a budete ochromeni zdánlivě nedosažitelnými výkony, které členové této speciální jednotky zcela běžně podávají. V hlavních rolích hrají Brad Johnson (Melrose Place, Courthouse), Tim Abell (Údolí stínů, Soldiers of God), Réal Andrews (General Hospital, Všechny moje děti), Melinda Clarke ( O.C, Nikita) a Mark Sheppard (Supernatural, Battlestar Galactica). (CBS)