Not Alone in Here

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
Švédsko, 2020, 6 min

Lotta Losten

Strach a paranoia dokáže s vaší představivostí udělat divy, zvlášť když jste sami doma. Jenomže co když jsou vaše obavy opodstatněné a vy tu skutečně nejste sami? (SOLOM.)

Ignitus.C

Super nápad, atmosférické, uvěřitelné, hezky zahrané, a dost originální. Zvlášť na Sandberga. (Když opomenu obsazení, a vizuál strašidla :D) Velice dobře vystižené vnitřní dialogy a myšlenkové pochody člověka, který má strach. Dokázal jsem se celkem ztotožnit. Ani konec mi nevadil. Nemám rád, když krátký horor končí jenom lekačkou. Jenom škoda, že vzhled toho strašidla byl tak... Nestrašidelný... ()

SOLOM.

Další coronavirusová jednohubka z dílny Davida F. Sandberga. Tentokrát si nebude hrát se světlem a stíny, ale lidským strachem to vše opět za účasti své robky. Než jsem si zvykl na změnu stylu, kterou tvůrce tentokrát zvolil, byla půlka snímku už pryč, ale závěr potěšil a průměrné ohodnocení si to zaslouží. ()

pornogrind

Říkal jsem si že už mě Sandberg ve svých krátkometrážních filmech asi jen těžko něčím překvapí, ale evidentně jsem se mýlil. Akorát popravdě nevím jestli je to změna k lepšímu. Každopádně jiného pojetí si cením. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že jde " jak už tu psal uživatel corpsy " o sebeparodii. Co naopak nepřekvapí je účast Sandberg(ovi) ženušky a očekávanej konec. ()