Lois, Chrissy a Clark spojí své síly ve snaze zjistit, proč je Smallville tak důležitý pro Morgana Edge. (HBO Europe)

BROKEN_

Za to jak moc to prožívám a užívám si každou scénu, musím dát poprvé v tomhle seriálu nějakému dílu 5 hvězd ( neustále jsem dával pouze 4 ). Neskutečně mě to baví, postavy mi přirostli k srdci a fandím jim. Momentálně je moje nejoblíbenější postava Jonathan. Elizabeth Tulloch skvěle hraje a je za mě ze všech herců tou nejlepší. Hoechlin v roli Supermana je vynikající. Jsem celkem v šoku kolik dobrých zvratů tady bylo - 2x - a jak na mě zafungovali. No a při poslední scéně mi spadla huba na zem... WOW. Chci okamžitě další díl! :-) ()

Clark_Kent

Musím apelovat, poněvadž z týhle akce je cítit něco víc než z předchozích spatlanin typu  Arrowverse atd. Superman and Lois má nádech osobního dramatu, což u moderního Supermana nesmí rozhodně chybět. Hoechlin si rudý holinky navlékl správně a srší z něho velká energie. Uvidíme kam se příběh, bude nadále ubírat. Jsem potěšen dlouho ztraceným bratrem Kal- Ela.  ()