Zatímco si Lois a Clark zvykají na nový život ve Smallville, učiní důležité rozhodnutí týkající se jednoho z jejich synů. Mezitím začíná narůstat napětí mezi Lois a Morganem Edgem. Nakonec Lana pozve rodinu Kentových na grilování. (HBO Europe)

Axident

Vůbec jsem nepochyboval, že nápad natočit další variaci na Supermana je plýtvání penězi a herci, tím spíš scénář 'Superman a Loise mají dospívající dvojčata'. Kupodivu ten osmdesátkový šmrnc, ač už notně přepoužívaný, stále velmi dobře funguje, herecké výkony mě neznámých herců, hlavně těch mladých, jsou příjemné a ač scénář je cokoliv, jen ne originální a dialogy se občas silně utápí v amíkovských klišé moudrech o výchově dětí, morálce a tak dále, ale komiks snese všechno. Po druhém díle: ptákovina to je, ale velmi dobře koukatelná! ()

jigsaw44

Jor-El vyzerá ako starý štamgast v lacnom kostýme, čakal som, že zpod plášťa vytiahne nejaké Kryptonske pivo. Klarkov mladší syn nemá podľa skenovania také schopnosti, ako sa zdá, z čoho je nasraný. Klarkov starší syn je nasraný, že nemá žiadne super schopnosti. Nesympatická Lois je nasraná kvoli práci. Loisin tatko je nasraný na Klarka. Luthor, ktorý zrejme vzal obrnený oblek z hry: Halo je nasraný, pretože nemá kryptonit. 7734. ()