Clark a Lois se vracejí do Smallville, aby vyřídili rodinné záležitosti Kentových, a znovu se setkávají s místní úřednicí Lanou Langovou, což byla Clarkova první láska, a jejím manželem, velitelem hasičů Kylem Cushingem. Dospělí nejsou jediní, kdo ve Smallville znovu objevuje stará přátelství. Kentovi synové se totiž shledávají s Laninou a Kylovou vzpurnou dcerou Sarah. Supermanův a Loisin návrat do idylického města Smallville se však příšerně zvrtne, když do jejich života vstoupí tajemný cizinec Morgan Edge. (HBO Europe)

HMTD

Jasně trochu nadhodnocuji, ale jinak pilot naprosto překonal mé očekávání. To si tak večer když už skoro usínáte pustíte první díl tohoto seriálu a čekáte, že to nedokoukáte protože půjdete spát. Ne nic takového se nastalo, celou dobu mne to bavilo a těším se na další díly. Tenhle seriál sleduje naprosto jinou stránku supermana na kterou nejsme z filmů zvyklí a vypadá to skvěle. Herecké obsazení se povedlo a to i když třeba zrovna hlavní postava je sice skvělí herec, ale nikdy jsem si ho moc jako supermana nepředstavoval. Moje favoritka je herečka která hraje Lois, zatím jsem z její postavy nadšený a vím, že má na to předvést skvělé herecké výkony. No a záporák je za mne velmi příjemným překvapením. ()

Trsto

uff strašne nesympatický hlavný pár ...toľko asi k začiatku..kvalitu ohodnotím až po pár častiach .. ale na druhú stranu, celkom zaujímavý nápad s tým, že majú rodinu a deti ... 10.3.2021: no na nesympatický hlavný pár som si zvykol, akceptujem ..a musím povedať, že seriál je, aspoň zatiaľ, dobrý a som celkom zvedavý ako sa bude ďalej vyvíjať linka so synmi a schopnosťami plus črtajúci sa konflikt asi s niekým supermanovi podobným.. ()

M.i.k.e

do pilotu jsem původně vůbec jít nechtěl,protože celé tohle CW universum jde pomalu,ale jistě komplet do kopru.Nakonec ovšem zvědavost zvítězila a nebylo to úplně nejhorší.Je to sice klasická cwčkárna se vším všudy,takže pár dobrých scén je obaleno hromadou laciné vaty,ale pořád to bylo lepší než Supergirl s Batwoman dohromady.Pár dílům ještě nejspíš šanci dám,ale 22 epizod v rámci série se už teď zdá až moc...60% ()

NinadeL

Všechny předpoklady byly negativní, ale pilot nové série se Supermanem v hlavní roli je výborná záležitost. Už ten základní koncept Superman & Lois je skvělý. Clark a Lois jsou starší, mají dva syny v pubertálním věku a reagují na velké změny v jejich dosavadním životě. Žádný omletý origin o tom, jak se Kal-El stal Supermanem / Clarkem Kentem. Příběh jde dál a přesto v drobnostech neustále pomrkává různými odkazy na základní znalosti fenoménu. Ať už to jsou na to do tabuly psaná jména Shuster, Siegel nebo Superman v klasickém kostýmu z dob prvních čísel Action Comicsu se zeleným autem na rukách... A tchána mu hraje Dylan Walsh. Já jsem spokojená. ()

kockodan odpad!

Lois je vychrtlá ošklivka s opičím ksichtem a Superman má úsměv šavlozubého tygra! Jejich fakani jsou nesympatičtí debilové a scénář je trapný až na půdu! Stokrát přežvýkanou story o blbovi v elastickém oblečku nezachrání ani sequel kde mají hlavní roli hrát jeho pubertální parchanti, které si upletl s Lois, která vypadá jako crypt keeper z Tales from the Crypt! Pokud se budu chtít koukat na anorektické kostlivce pustím si dokument o egyptských mumiích! Dejte jí proboha někdo nažrat!!! Odpad! ()

• V čase 1:29 lze spatřit Supermana (Tyler Hoechlin) „držícího“ zelené auto – tato scéna odkazuje na obálku komiksového sešitu „Action Comics #1“ z roku 1938, ve kterém se postava „Muže z oceli“ poprvé objevila. (fiLLthe3DD)