Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

castor

Hromada sexu a kojení. A překvapivě žádné bičíky. Vypnout mozek se dá i při jiných činnostech, někdo ale může zkusit seriál o tom, kterak se brunetka Billie, atraktivní matka dvou malých dětí, neustále vrací do vzpomínek, kdy jí jistý hošan zlomil srdce: ale kromě toho i přivedl do nespočtu orgasmů, kdy z ní opakovaně strhával šaty i veškeré zábrany. Tahle další skrz naskrz průměrná vlaštovka Netflixu měla asi nespokojené ženy naladit k tomu, aby v duchu 50 Shades či 365 Days vyrazily za zážitky na pláž, na bar, na přebor v králičí hopu. Kromě výrazných bradavek Sarah Shahi je to ale dost o jalových situacích, zvláštních reakcí i zjištění, že ženské celá staletí lžou: časté noční vstávání kvůli kojení v žádnou únavu nevyústí. Billie si poté totiž nalije do hrnku něco ostřejšího a má energii na rozdávání. A o přetlaku vášnivých vzpomínek začne psát. „Žhavé“ řádky si ovšem v notebooku přečte její manžel. A už to jede. Hele, každý někdy sníme, ale pořád s nějakým respektem a úctou k druhým i k sobě. S touhle slepicí moc soucítit nelze. Prakticky řeší jen sebe, dělá si, co chce, přičemž se vůbec neohlíží na své okolí. Celkově to absolutně nemusí být převratně intelektuální, ale tohle je prostě jalové a přepálené. Všichni se tam jaksi motají a nikam se neposouvají. A co se týče množství odhalených sexuálních scén? Na nějaké příjemné mrazení nebo zrychlené dýchání to fakt není. ()

koblenzer53

Ale tak, ono se na to dívalo docela hezky a pouštěla sem další a další díly, abych věděla, co bude dál.. Trochu víc nasládlé, trochu až moc nějakého toho romantického sexu, na mě až přecukrovano.. No, mít manžela jako dotyčná, těch zbylých 15% neřeším.. Seriál řeší soužití muže a ženy, jejich touhy, jejich sexuální apetit, jak se co dá vyřešit. A pozor spoiler - ve finále řešení typu - jeden hodný manžel co neodejde, druhý sexuální alfa samec.. No hold každý muž, jedná funkce.. Co na to říct, netusim.. Za mě docela příjemná sexohubka.. ()

applause

I když mi bylo ze začátku jasné, jak to celé dopadne, tak jsem kolikrát nevěřila svým očím. Myslím si, že je to tak, že si člověk myslí, že něco chce, a když to má, tak stejně zjistí, že mu něco chybí. Pak už je na tom člověku, jestli za tím jde nebo ne. Tento seriál tím akorát inovativně ukazuje, že monogamie je tabu. Doporučuji. ()

LukeUp

Seriál o nadržený štětině, co neví, co chce a neváží si toho, že všechno okolo ní je moc v klidu, tak se rozhodne zničit životy všem okolo. Ježiši, jsem mírumilovnej člověk, ale hlavní “hrdince” jsem měl chuť tolikrát rozbít hlavu o zeď, že to neni ani pravda. Hlavně, že tam všichni jebou jak nadržený králíci, ostatně to je tak jediná věc, za kterou se dá dát ta jedna hvězda… ()

Arsenal83 odpad!

Prepadák pre znudené paničky. Ženská, a vybrali naozaj peknú, to nemá v hlave v poriadku. Má manžela, deti, šťastné manželstvo, no ona stále myslí na starých milencov. A tak nám vzniká soft porno, pretože ženská každý desať minút s niekym šuká. V predstavách, v spomienkach, vo fantázii aj reálne. Všetko to smeruje k tomu, aby sa ukázalo, že manželstvo a materstvo je príťaž a tá sloboda, to je voľne si sexuálne užívať. Seriál nám ponúka také bizarné scény, ako ženská sa rozpráva s kamoškou, kým ona fajčí vtáka nejakému chlapíkovi. Alebo ženská ide s manželom na swingers a tam nechce až tak šukať, ale nechá kamošku mu vyfajčiť. Proste nechutnosti, ktoré končia pointou, manželstvo je na niečo dobré, ale milenca musíš mať... Degenerácia a lá Netflix. ()

• Natáčanie druhej sezóny sa začalo 7. februára 2022 a skončilo 6. mája 2022 (Arsenal83)
  • Sarah Shahi povedala, že celú svoju kariéru túžila po takejto "riskantnej" role, ale nikto jej ju neponúkol: "Všetci ma brali do filmov a platili mi za to, aby som si nechala na sebe šaty. Už nejaký čas som chcela trocha zariskovať a plakať a ukázať emocionálnu zraniteľnosť. Potom som zistila, že toto dielo napísala žena a režírujú ho výlučne ženy. Bola to taká možnosť za niečo sa postaviť a stať sa istým spôsobom hlasom žien po celom svete. Bola to pre mňa zaujímavá rola, pretože som nikdy nemala príležitosť byť tak fyzicky alebo emocionálne vystavená." (Arsenal83)
  • V apríli 2023 bol seriál po dvoch sezónach zrušený. (Arsenal83)