Sluncem zalité Los Angeles ukáže v roce 1990 svoji odvrácenou tvář. Ctižádostivá filmová režisérka naplánuje mysteriózní pomstu, při které se budou měnit stavy vědomí. (Netflix)

Mamlas odpad!

Blbá protivná pipina nechce hoblovat s producentem, který jí má umožnit režírovat nějaký její pitomý film. Tak on jí to neumožní a dá to někomu jinému. A tak si pipina najme čarodějnici, aby ho za to zničila. Toť obsah prvního dílu. Byl to nedívatelný flus. Zkusil jsem ještě koukat dál a zkusit třeba konec, ale ani jedno se mi nepovedlo, protože na tak blbou nudnou debilitu se nedalo dívat ani minutu. (1%) ()

kockodan

Body snatching, horrorové, zombiovské, LA-ovské noir pokoukání s dokonalou early devadesátkovou atmosférou bez mobilů, tabletů a apple notebooků. Jak osvěžující. O atmosféře je tohle ponuré a docela pomalé dílko mnohem více, než např. o pohnutkách či chování postav, jelikož ty jsou dost často těžko pochopitelné racionálním rozumem diváka. Děj, zápletka i konečné rozuzlení a kupodivu i happy end jsou přesto velmi dobré, a i přes ponurou noir atmošku děj velice dobře odsejpá, a dočkáme se i nějakého toho humoru, mezi tou vší nechutností, násilím, krví, hororvýma lekačkama a zvracením koťátek obalených slizem. Díky naprosto civilní a výrazově dokonalé Rose Salazar se tento seriálový štyk skvěle hodí k bingenutí na jeden zátah, její podmanivé a tajemné ztvárnění mladé scénaristky nově přišedší do LA za účelem zfilmování svého prvního celovečerního filmu vás naprosto vtáhne do děje ať chcete nebo nechcete. Za mě jednoznačně 100% ()

knoxvile

Tahle minisérie byla tak bizarní, až to vlastně bylo docela dobrý, líbila se mi ta atmosféra, která byla místy opravdu hororová. Zvracení koťátek? OK ...ale aby pak koťátka lezla dírou z dutiny břišní, kterou následně hlavní hrdinka využije jako erotogenní zónu a začne ji spolu s frajerem (Jeff Ward) fistovat, to už bylo fakt mimo. ()

tenebrae86

Zajímavá minisérie a docela pěkný bizár. Jak už tu bylo zmíněno, atmosféra je temně surrealistická a děj tak ujetý, že to místy trochu připomíná Lynche, nebo raného Cronenberga. Je to takový satiricky vyznívající příběh z Hollywoodu 90.let a s dramatem se tu míchá spousta hororových a fantasy podžánrů. Postavy tu bojují s vlastními démony, berou halucinogenní drogy, pojídají vlastní oční bulvy, provozují sexuální magii, fistují si nově vzniklé tělní otvory, převtělují se do pohovek, mění se na zombie a zvrací živá koťata. Seriál určitě není pro každého a pokud patříte mezi diváky, kteří nutně potřebují, aby dílo dávalo stoprocentní smysl a vše bylo dopodrobna vysvětleno, raději s Brand New Cherry Flavor ani nezačínejte. Já evidentně patřím mezi cílovku, takže jsem byl spokojen. Některé díly mě bavily více, některé méně, ale jako celek mi série připadala povedená a i díky stylovému audiovizuálu se na ni moc hezky koukalo. Dobří byli i všichni herci a jejich postavy jsem si oblíbil bez výjimky. Jmenovitě mě nejvíce zaujala Catherine Keener, kterou jsem nikdy moc nemusel, ale tady je jako čarodějnice Boro naprosto výborná. Klidně bych si dal i přídavek, škoda že se s další sérií nepočítá. ()

Sharpooter

Netuším co jsem to právě viděl. První díl vám řekne, že by to mohlo být dobrý a celkem vás i natěší na cestu za pomstou, ale hned druhým dílem jsem pochopil, že tohle bude bolet. A taky že to bolelo, opravdu nechápu co jsem viděl, bylo to, jako když dáte scénář napsat dítěti a režii předáte puberťákovi. Nebo je to možná taková slátanina všeho možného kvůli tomu, že se režisér vyměnil každý cca druhý díl?!! Můžu opravdu vědět proč seriál režírovalo tolik lidí? Opravdu tohle se nedělá, mít pět režisérů s tím, že oni spolu očividně ani nespolupracujou je prostě chyba. Opravdu šlo vidět, že druhý režisér hned druhý díl (první díl režíroval někdo jiný) změnil pohled na celou věc a režíroval si podle sebe. Prosím pan Netflix už to víckrát nezkoušejte. Postavy NEbyly napsané úplně špatně, jak říkám po prvním díle jsem měl celkem dobrý pocity, ale prostě jak příběh pokračoval dál, tak i příběh postav začal být crinch. 3/10 ()