Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tom (Joel McHale) a Janet (Kerry Bishé) sú šťastný manželský pár, ktorý sa nehanbí svoju vzájomnú náklonnosť a oddanosť ukazovať i na verejnosti, za čo si vyslúžia pár nelichotivých a urážlivých komentov od svojich priateľov. V momente, keď pár začne podozrievať ostatných z pokrytectva, na scénu prichádza tajomný cudzinec, ktorý vyprovokuje ich vzájomnú existenčnú krízu, ktorej finálnym produktom bude mŕtvola, obrovské množstvo otázok a veľmi napätý výlet na jedno honosné sídlo. (sochoking)

(viac)

Videá (1)

Recenzie (14)

Radko 

všetky recenzie užívateľa

Let´s fuck manželský pár je po 14 rokoch manželstva rovnako nažhavený ako na začiatku zamilovanosti. Ich známych táto inakosť, oproti očakávanému vychladnutiu lásky, neskutočne vytáča. A nielen ich. A tak si manželia postupne prejdú hejtovaním zo strany ich známych, vraždou a vo finále kolektívnym očistným priznaním si utajovaných hriechov a nevier medzi spriaznenými pármi. Zopár vtipných konverzačných bonmotov, miestami snová atmosféra, nedovysvetlenie záhad. Tvorcovia pochopili, že zachovanie tajomstva je zaujímavejšie, než doslovné vysvetlenie každého detailu. To sú pozitíva. Celkovo sa ale príbeh z bodu A, prekonajúc jednu vzťahovú búrku a očistu, ocitne na konci opäť v bode A. ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Skoro hodinu vie film veľmi dobre udržať divákovu pozornosť, ktorý je očakávaní, čo z toho povstane. Smerom ku koncu sa však už len bezmocne prizerá tomu, akú malú dávku fantázie predviedli tvorcovia tohto počinu. Pointu v podstate nechali len tak ležať, vysvetlenie neprišlo skoro žiadne. Ak toto malo byť zámerom, tak potom režisér naozaj trpí akútnym nedostatkom predstavivosti. Aspoň však že to bolo genderovo, rasovo, farebne i sexuálne vyvážené, to je vraj dnes podstatné, nie to, či natočíte dobrý film. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všetky recenzie užívateľa

When you try to avoid conflict, you create conflict. Who said that? I don’t´know .. Bruce Lee maybe. Nečekané překvápko a neskutečně zábavný film! Příběh se zaměřuje na zamilovaný pár, kteří jsou spolu 14 let, ale řádí spolu jak na začátku, jejich vztah je jedním slovem dokonalý, ale pro jejich známé nepřirozený, nereálný, Sci-Fi, podivný a považují je pomalu za Marťany! Film nabere pěknou paranoidní atmosféru po příchodu záhadného muže tvrdící zajímavé věci a od téhle chvíle začne vznikat mysteriózní bizár plný otázek, sexu, lží a šokujících odhalení. Hodně mě to bavilo, Kerry Bishé chci okamžitě domů ( To je žena, o které sní každý chlap!) fungoval na mě i černý humor, zahráno je to výtečně, dusná atmosféra se povedla a byť se finále řeší konverzačně byl jsem spokojen i tam.Solidní mysteriózní žánrovka okořeněná řízným černým humorem. 8/10. ()

silentname 

všetky recenzie užívateľa

"Happily" je pre mňa celkom fajné a dobre spracované filmové prekvapenie. Myslím, že záverečná veta: "We need new friends" to absolútne vystihuje vo všetkom. Film využíva všetky dobré aspekty komédie aj thrilleru a vie pracovať so svojim scenárom. Možno by ma potešilo akurát keby sa na konci dočkáme aj nejakých reálnych odpovedí, lebo sú tu určité veci, ktoré nám film nikdy nevysvetlí. Kto je ten záhadný chlapík? Prečo má naša hlavná hrdinka tie snové vízie? Je to všetko len v ich hlavách a sú súčasťou nejakého experimentu? Neviem. A mám pocit, že to film ani nejako nechcel riešiť. Keby toto dali na poriadok, uvažoval by som asi aj o vyššom ratingu. Ale inak som spokojný. Postavy sú väčšinou dobré. Je ich tu pár nevyužitých, ktoré tu možno nemuseli byť a o moc by sme neprišli, no vyhodiť by som ich nevyhodil. Atmosféru to má, rovnako aj skvelý spád. Nudiť som sa pri filme nenudil a dokázal si udržať moju pozornosť od začiatku až do konca. Okrem toho aj atmosféra toho baráku je super. Takže vo výsledku som spokojný a film môžem odporúčať na zhliadnutie. Hodnotenie: B ()

J*A*S*M 

všetky recenzie užívateľa

BenDavid Grabinski ve svém celovečerním debutu přišel s poměrně originálním a neotřelým námětem, ale zdá se mi, že se pak trochu ztratil v tom, co si s nim vlastně počít. Není to pevně uchopené, to "zajímavé" filmu vlastně tak nějak protéká mezi prsty. Banální rozuzlení spočívající v odhalení neupřímnosti vztahů mezi skupinkou přátel měla už asi miliarda jiných komorních konverzaček, tohle podle mě mohlo a mělo jít vzhledem k chytlavému námětu někam jinam. ()

Reklama

Reklama