Matky

Matka, každá je iná a každá má svoj údel. Univerzitná nemocnica v Madride, Los Arcos,  je križovatkou osudov hneď niekoľkých žien. Marián, je krásna žena s úspešnou novinárskou kariérou, ktorej bezproblémový život naruší diagnóza jej mladej dcéry Elsy. Tá trpí anorexiou, ktorú spustil ich komplikovaný vzťah. Luisin syn Andy mal vážnu dopravnú nehodu a je v kóme. Luisa sa kvôli nemu presťahovala do Madridu, a našla si prácu. Dovtedy viedla, v jej rodnom meste na vidieku, rutinný život. Tento presun v nej spustil pocit slobody a nezávislosti a začína spochybňovať svoj vzťah so svojím manželom Antoniom. Mila, je starostlivá babička, ktorá vychováva svojho autistického vnuka Sergia, pretože jej syn, otec chlapca, Simón, je vo väzení. Tiež nemala jednoduchú minulosť a tak síce hovorí málo, ale úprimne a na rovinu. Preto sa k nej matky z nemocnice zvyknú prísť s dôverou poradiť.  Olivia Savalová je lekárka, ktorá nastúpi na oddelenie pediatrie. Je to mladá žena, ktorá je veľmi strohá a občas má problém vychádzať s ľuďmi. To spôsobuje neustále napätie s rodičmi jej pacientov. V jej osobnom živote to tiež nemá jednoduché. Po smrti jej matky zistí, že bola adoptovaná a tak sa snaží nadviazať kontakt so svojou biologickou rodinou. (RTVS)

kolemjdouc

První tři epizody jakž takž ušly .Ale po sedmé to vzdávám.Pořád se něco děje ,to ano,ale už to spadlo řádně do klišé. Všechny rodinné problémy se řeší v budově nemocnice......Akorát tak dobré zalepit s tím díru v programovém vysílání. No nic.Poohlédnu se jinde. ()