Po svém přiznání Annika trvala na tom, že se zbývajícím Sno-Catem projede sněhovou vánicí směrem ke kanadské základně a požádá o pomoc. Možná to byla sebevražedná mise, ale byla to správná věc. (Canal+ Action)

Omnibus

Kráva nám vše objasní. Kdo co, kdo s kým... a kdo s ní?“ Jedno musím Pastorům přiznat, dokázali prakticky nemožné. Jo, jo, psát scénáře k argentinským a tureckým telenovelám, to zvládne kdejaký blbec, ale jedinou, poslední epizodou posrat celý seriál, to už chce fištrón. Pochválit musím i sám sebe, za vizionářský koment k minulé epizodě. S tím grupáčem jsem to skoro trefil. Jen místo hejna tučňáků se nabídl Dr. Arthur Wilde, prý kapacita přes bakterie. Spíš přes spermie... IQ OKÉNKO: [][] Jaké osobnostní typy psychologové vybírají pro půlroční izolaci ve tmě polární noci? ☻ Psychopaty všeho druhu. ☻ Kariéristky, ideálně nesvéprávné. ☻ Bojácné údržbáře, ideálně alkoholiky. ☻ Sériové vrahy týmového ducha. ☻ Pedofily, s pornem v zašifrovaném telefonu. [][] Není divu, že takový výkvět lidstva pak kvetl blbostí, při naprosto imbecilním rozuzlení osm let starého průseru na Polaris 5. Devět z deseti psychologů by této epizodě udělilo odpad! Toho desátého jsem, po vzoru seriálové kariéristické kravky, přesvědčil, uplatil, uplakal, zastrašil  a nakonec prachsprostě ukecal, aby policii nic nehlásil, epizodě aspoň hvězdu napálil a Polaris 5 i celý seriál pak zapálil! ()