Zpátky na Polarisu V tým nenašel hledané součástky vysílačky. Maggie však trvala na tom, aby tělo nalezené v Polaris V vzali zpět do Polaris VI. Prohlašovala, že je to správná věc... ale ve skutečnosti chtěla provést řádnou pitvu. (Canal+ Action)

Omnibus

Seriál jde do... ledu, už to snášet nesvedu.“ Není epizoda jako epizoda. Už jsme přečkali epizodu mrazivou, vražednou i vyšetřovací. Je na řadě epizoda tázací. ZVĚDAVÉ OKÉNKO: [][] Jaké záhady se zde řeší? Řazeno podle tajemnosti: 1) Co se stalo Sarah? 2) Co se stalo Sarah? 3) Co se stalo Sarah? 4) Co se stalo Sarah? 5) Co se stalo Sarah? [][] To je spousta otázek. A to jsem je zdaleka nevyjmenoval všechny... Překvapení! Sarah byla před lety zavražděna. To není spoiler, víme to už z minula. Vím to já, ví to moje žena i všichni ti, kdo minulou epizodu neprochrápali. A co je hlavní, ví to i všichni polárníci. Od doktorky, která to minule zjistila při ohledání těla. Jenže si to nezapsala (nebo ano, ale zapomněla kam) a tak teď každého, koho potká, prudí otázkou: „Řekni mi, co se stalo Sarah Jackson?!“ Jen si tipněte, paní doktorko, jak asi přišla k tomu proražení lebky? Že by špatně zvolenou polohou při grupáči s hejnem nadržených tučňáků? ()

• V epizodě je při prohledávání pokoje Ramona (Álvaro Morte) možné zahlédnout origami výtvory na poličce. Jistě se jedná o vzpomínku na postavu Profesora, kterého si zahrál Álvaro Morte v seriálu La casa de papel (od r. 2017). (Back_At)