Královna Qing Qiu, Bai Feng Jiu, je jedinou červenou liškou s devíti ocasy na světě. Jednoho den je Feng Jui napadena divokým démonem, když provádí kultivaci v horách a je zachráněna nebeským císařem Dong Huou. Vděčná a s pocitem dluhu, Feng Jiu doprovází Dong Huu, aby porazil démoního Pána. Jak čas plyne, Feng Jiu si začne uvědomovat, že její vděčnost vůči Dong Huovi se mění v lásku. Dong Hua bohužel na dlouho zapomněl, co je to láska. Ačkoli i nejchladnější srdce se může časem rozplynout, budou k propojení těchto dvou srdcí stačit tři životy? (Katka232)

alisek87

Během karantény jsem zhlédla celou sérii, trochu pomalejší rozjezd a konec je zase zbytečně uspěchaný, ale musím říci, že mě to fakt bavilo. Hlavní hrdinové mají neskutečnou chemii a jejich společné scény jsou geniální. Člověk se zasměje, uroní pár slz, závěrem, kdo má rád čínské drama, tohle je další, které by měl vidět. ()

Katka232

Viděla jsem celou sérii. Vřele doporučuji. Bohužel pouze s anglickými titulky, ale toto dílko je naprosto skvělé. Jen je potřeba vidět i předchozí sérii San sheng san shi shi li tao hua, aby se v tom člověk zorientoval. ()