MM_Ramone odpad!

Vôbec som doposiaľ ani len nechyroval o tom, kto je to akýsi Mirai Navrátil a nejaká Nikol Štíbrová. Nemám potuchy odkiaľ a kedy ich bratia Česy vyhrabali. No všimol som si, že jeden z mojich bývalých obľúbených užívateľov hodnotil ich videoklip, ktorý nesie názov "Dej si roušku". Hneď mi zasvietila kontrolka indentifikácie totálneho idiotizmu a systémového pätolízačstva, ktorá mi signalizovala, že to bude duo mladých absolútne vymletých slniečkárov, ktorí budú zarputilo obhajovať, propagovať a velebiť  fašisticko-globalistickú covid histériu. Môj prirodzený systém odhaľovania progresívnych covid kokotov ma ani tento krát nezradil. Do svojho súkromného zoznamu fanatických koróňa kreténov si môžem pripísať Miraia Navrátila, multi-kulti Japonca z Frídku-Místku a blonďavú hlupaňu z Rakovníka Nikol Leitgeb Štíbrovú, ktorí iniciatívne podporovali rúškový teror. Hnusný zarúškovaný odpad! ()

Jello Biafra odpad!

Sorry jako, ale toto je fakt gýč jak poleno. Infantilný textík o dôležitosti nosenia rúšok, ktorý silno pripomína pesničky od Mira Jaroša a celkovo sa ponúka myšlienka, že je to celé určené výhradne pre detské publikum. Popularita tohto interpreta je mi veľkou záhadou. ()

orkadimenza

Koronavirová jednohubka s nepříliš zdařilými (resp. cimrmanovskými) rýmy, zato chytlavou melodií. Tahle ikonická písnička mi jeden týden hrála v hlavě neustále. Mám Mirai v oblibě, tak proč ne. ()

Chajimwitz odpad!

Sračka všech sraček. Parta nezaměstnaných a neužitečných zoufalců nás v čase uměle vytvořené krize krmí svazáckou agitkou o tom, jak nás a naše okolí chrání kus propoceného a posmrkaného hadru, který je plný bacilů a jiného hnusu. Navíc neuvěřitelně trapné. ()

milwaukee odpad!

Šťýbrová, to je ta pseudo herečka z Pojišťovny štěstí? No jo, angažovaní rádoby umělci a komunistická agitka jako vyšitá. A Mirai vypadá jako Boušková po sjetí deseti lajn. Jen houšť a větší kapky ()

Datewood odpad!

Tenhle klenot má už přes dva roky, tak bych se na toho Slavíka šel podívat...  „Potkal jsem na pokladně dámu postarší Říká mi, pane to vám stejně nepomůže Ten hadr přes hubu mě jenom vystraší Je konec světa nám už nikdo nepomůže“ Ten rým nepomůže - nepomůže je prostě skvělý, hodně cením.  Samozřejmě pak stačily jen čtyři verše, abychom se už přesunuli k refrénu, který je naprosto bez chyby:  „Roušku, dej si roušku nestyď se, chráníš mě a já zas tebe Roušku, dej si roušku Mysli na druhé a ne jenom na sebe“ Jezdím na tábor jako vedoucí, a když dáváme dětem za úkol složit nějakou básničku, jsou tam dvě klasiky rýmů, za které byste se upili k smrti, pokud byste si chtěli dát za každé použití jednoho panáka - rád + kamarád, sebe + tebe. Je to samozřejmě v pořádku, jsou to děti, a je super, že vůbec vědí, co je to rým.  Od aktuálně nejpopulárnější české kapely bych ale čekal...  ...ne, moment, vlastně ani nečekal. :D  „Kde mám tak asi vzít roušku chytráku Když na celém světě všude chybí Tak si ji třeba ušij doma v bejváku Vždyť v japonském moři Nosí je i ryby Vždyť v japonském moři nosí je i ryby“  Jasně, když tě nenapadá jiný rým na „chybí“ než „ryby“, tak je tam proste nasaď za každou cenu. Doufám, že to není vrchol humoru a že předvedou ještě něco lepšího! Vždyť je nosí i ryby, tvl...  REFRÉN  REFRÉN  Konec  „Ale vždyť je to hezká, chytlavá písnička, která měla za cíl hlavně naučit lidi nosit roušky!“  Ne. Prostě ne. ()