Jerry Seinfeld: Jak zabít 23 hodin času

Kamera:

Jay Feather

Účinkujú:

Jerry Seinfeld

Jerry Seinfeld na vystoupení v New Yorku srovnává textovky a normální rozhovor, špatné rauty a takzvané „skvělé“ restaurace a taky mluví o kouzlu taštiček Pop Tarts. (Netflix)

M.i.k.e

moje první setkání se Seinfeldem jakožto stand-up komikem a spokojenost tak napůl.Místy je to vtipné a i neamerický divák si v tom svoje najde.Místy je to ovšem takové o ničem.To je ovšem problém s hodně americkými stand-up komiky (ať už těmi slavnými,nebo neznámými),protože přeci jen ten styl humoru je jiný a ne vždy to dokáže evropského diváka naplno oslovit.Seinfeld je navíc svůj,takže k tomu patří i jeho projev a to je věc,která taky nesedne všem...60% ()

char_t

Jerryho standupy mám rád. Chápu, že v dnešní době humor bez kontroverzí, extrémních názorů na politickou korektnost (z obou konců spektra) nebo vulgarit nepobaví úplně každého. Zvykli jsme si holt na větší kalibry. Mně ale naopak přijde, že v téhle bláznivé covidové době je tahle obyčejná, každodenní sranda víc potřeba než kdy jindy. Za mě příjemný odpočinkový zážitek. ()

BoredSeal

Jerry Seinfeld do diváků celou hodinu sype v kulometném tempu nihilistický humor a postřehy o současném lidstvu a je v neuvěřitelné formě. ()

warrenur

Vzdy slusny a obzervacny Jerryho humor. :) "Sucks" & "Great" rutina bola peckova, Pop-tarts, "greek slave ship"-hustota kase, vybijajuci sa telefon, radsej cisty display mobilu ako skutocny ksicht, "we are picture-addicted", napomocna posta, "it is, what it is", neprivetive prenosne plastikove zachodky, :) , a samozrejme insight do Jerryho zivota nemoze chybat. "You are playing paint-ball war, I'm in Afganistan with real loaded weapons". Tato hlaska o manzelste so zenou a o chodeni s priatelkou bola genialna. A tiez bit o konstantnej palbe zenskych otazok. :) Incorrect tone of voice...heh..muzske "You're so funny sometimes", tiez padlo vhod. :) Super "vracacka" medzi nemocnicou a postou, obliekanie otcov a nakoniec pomerne mily, preco steny toaliet nie s uz po zem. Podtrhnute zhrnute, mily obzervacny stand-up special, ktoreho par bitov vam v pamati mozno uviazne, ale skoro nic vam "neodpali dekel". 60% ()

squawk

Také máte přítele, který nezavře pusu, ale nikdy nic ve skutečnosti neřekne? ... Ono to i místy vtipné je, ale tak "zbytečný/prázdný" stand-up speciál tu už dlouho nebyl. Alespoň tedy od A-list komika(-čky).. ()